FC Tiszaújváros-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-5 (0-1)

Tiszaújváros: Hamar Zsolt – Halász, Fodor Péter, Nagy Csaba, Török András – Sápi József, Lippai Gergő, Kerekes István, Molnár László, – Dávid, Gaál Gergő. Vezetőedző: Koleszár György
Balmazújváros: Szalma Pál – Németh Ádám (60’ Kónya Márk), Papp Ferenc, Kiss László, Sárközi Szabolcs – Kállai Gábor, Oláh Gergő (30’ Szőllősi Ferenc), Müller Zsolt, Karacs Péter – Murák Krisztián, Belényesi Miklós. Vezetőedző: Híres Gábor

Gólszerző(k): Belényesi Miklós (4), Karacs Péter

A mérkőzésről..

A tiszaújvárosiak kiváló minőségű centerpályáján, de a korai időpont ellenére nagy melegben zajlott a mérkőzés. Hamar magunkhoz ragadtuk az irányítást, s a helyzetek kidolgozásával most sem volt gondunk. Belényesi Miki két kihagyott lehetőség után a harmadiknál, szögletből már gól fejelt. Csatárunk a második félidőben sem állt le a gólgyártással, s meg sem állt négyig. Valamennyit szép összjáték után középről szerezte. Az ötödik találat fiatal játékosunk, Karacs Péter nevéhez fűződik. Szőllősi Feri lövése kipattant a kapusról, s a ballábas labdarúgónk jobb belsővel a kapuba helyezett. A mérkőzést végig uraltuk, a labdabirtoklás úgy 70-30 lehetett a javunkra. A labdavesztések után gyorsan visszatámadtunk, s legtöbbször meg is szereztük a játékszert. A DVSC-DEAC elleni és a mostani összeállításból is kiderül, hogy a stáb a keret valamennyi tagjának legalább kilencven perc meccsterhelést szánt. Oláh Gergőt sérülés miatt kellett lecserélni.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.

Egy hozzászólás a(z) 0ejegyzéshez

1. yor szerint:

A meccs krónikájához csak annyit, hogy a Tiszaújvárosi Gaál akit Papp F. az első félidőben a felező vonalnál “szétrúgott”, több hónapra kidőlt a sorból. (szárkapocs és boka, törés és szalag szakadás) Már meg is műtötték. A Pappnak pedig jó edzőtáborozást Ausztriában. Egy telefont azért elengedhetne, hogy elnézést kérjen Gergőtől.