swietelsky-soproni vse-balmaz kamilla gyógyfürdő 1-2 (1-2)

Helyszín: Sopron – Káposztás utcai Stadion
Vezette: Molnár Attila (Kiss Balázs, Kulman Tamás)

Swietelsky-Soproni VSE: Holdampf Gergő – Fazekas Géza, Rácz Barnabás (68′ Tihanyi Olivér), Szabó László, Jovetic Aleksandar, Heinrich Márk, Kapacina Valér, Grabant Bence (46′ Baracskai Roland), Tóth Martin (46′ Zamostny Balázs), Deme Imre, Batizi-Pócsi Balázs. Vezetőedző: Supka Attila

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth László (45′ Szécsi Gergő) – Bokros Tibor, Sigér Dávid, Virág Aladár (59′ Németh Ádám), Papp Ferenc, Hadházi Dávid, Kónya Márk, Kovács Ádám (73′ Fekete Ádám), Vajda Sándor, Belényesi Miklós. Vezetőedző: Feczkó Tamás

Gólszerző(k): 41′ Deme Imre, illetve 22′ Kónya Márk, 37′ Bor Dávid

A gólok története..

22. perc, Vajda végzett jobboldalról szabadrúgást, amelyet Kónya szelídített meg a 16-oson belül, s a rövid felsőbe bombázott, 0-1.

37. perc, Horváth remek kirúgását követően vezettünk támadást, amely végén Belényesi kapott labdát és tálalt Kovács elé, akit buktattak a büntetőterületen belül. A síp néma maradt, azonban a Kovács rögtön reagált és Bornak passzolt vissza, akinek megpattanó lövése a kapu felső sarkába vágódott, 0-2.

41. perc, szabadrúgást végzett el a hazai gárda. A felívelt labdára Horváth mozdult ki, ám Deme megelőzte, s így a kapuba fejelt, 1-2. Az eset után kapusunkat le kellett cserélni.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.