Szenzációs siker a bajnokesélyes otthonában

Nyíregyháza Spartacus FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-3 (0-1)

Játékvezető(k): Andó-Szabó Sándor (Vígh-Tarsonyi Gergő, Galán Roland)

Nyíregyháza Spartacus FC: Hermány Bence – Szokol Zsolt, Rubus Tamás, Ur László, Farkas Márk – Kártik Bálint, Rudolf Gergely, Pálinkás Gergő (Dragóner Dávid 46′) – Rezes László (Szécsi Márk 76′), Tisza Tibor, Harsányi Zoltán (Hefler Norbert 46′). Vezetőedző: Mátyus János

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth László – Németh Ádám (Bokros Tibor 54′), Tamás László, Rus Adrián, Virág Aladár – Kovács Ádám (Farkas Balázs 78′), Sigér Dávid, Bódis Norbert, Zsiga Ervin – Belényesi Miklós, Fekete Ádám (Vólent Roland 56′). Vezetőedző: Feczló Tamás

Gólszerző(k): Ur László 66′, illetve Fekete Ádám 19′, Vólent Roland 58′,71′

Kiállítva: Rubus Tamás 91′

A gólok története..

19. perc, hazai térfélen eladott labda került Fekete Ádám elé és gyalogolt a 16-oson belülre, ahol a menteni igyekvő védő és a kiérkező kapus között gurított a kapuba, 0-1.

58. perc, Zsiga remekül adott középre, amelyet a nem sokkal korábban beálló Vólent tessékelt a hálóba, 0-2.

66. perc, távol a kapunktól végzett el szabadrúgást a hazai együttes, ami remekül szállt középre és Ur csúsztatta a kiérkező Horváth elől a kapuba, 1-2.

71. perc, Vólent tett pontot a mérkőzésre. Remek indítást követően a védő szorításában lőtt a kapus lábai között a hálóba, 1-3.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.