zte fc-balmaz kamilla gyógyfürdő 4-1 (2-0)

Vezette: Pintér Csaba (Kóbor Péter, Király Krisztián)

ZTE FC: Szappanos Péter – Deutsch Bence, Polényi Gábor, Króner Martin, Angyal Zsolt – Végh Gábor, Bedi Bence, Nagy Tamás (C) – Babati Benjamin, Bobál Gergely, Paudits Patrik. Vezetőedző: Csató Sándor

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth László – Bokros Tibor, Papp Ferenc, Rus Adrián, Németh Ádám – Sigér Dávid (C), Hadházi Dávid – Kapacina Kevin, Farkas Balázs (Szécsi Gergő 77′), Virág Aladár (Belényesi Miklós 46′) – Fekete Ádám (Vólent Roland 69′). Vezetőedző: Feczkó Tamás

Kiállítva: Horváth László 75′

Gólszerző(k): Paudits Patrik 31′,58′, Nagy Tamás 46′, Angyal Zsolt 63′, illetve Belényesi Miklós 72′

A főbb jelenetek..

31. perc, hazai támadás végén Horváth öklözte ki a labdát, ám Paudits elé, aki két cselt követően a kapuba gurított, 1-0.

46. perc, baloldali szöglet szállt a hosszúra, ahonnan a visszafejelt labdát Nagy Tamás szintén fejjel továbbította a kapunkba, 2-0.

58. perc, Papp adta el a labdát a félpályához közel, amellyel Bobál futott az alapvonalig, majd adott középre, ahol Paudits érkezett szabadon és második próbálkozásra lőtt a kapunkba, 3-0.

63. perc, nagy hibából jött az újabb hazai gól. Rus próbálkozott lövéssel utolsó emberként, de az első támadóban elakadt a labda, aki indította Angyalt. Rus még menteni próbált, de Angyal egy cselt követően a kapuba lőtt, 4-0.

70. perc, Hadházit buktatták a kaputól kb. 20 méterre. A szabadrúgást Farkas tekerte kapura, ám a felső léc mentett.

72. perc, Farkas remek szögletét a röviden érkező Belényesi fejelte a kapuba, 4-1.

75. perc, a hazaiak kerültek helyzetbe, ahol az első próbálkozásnál a felső léc mentett, a kipattanót megjátszani próbáló egerszegi pedig Horváth rúgta meg, amiért a játékvezető piros lapot és büntetőt adott. A helyzetünkön Szécsi védése szépített, maradt a 4-1.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.