ceglédi vse-balmaz kamilla gyógyfürdő 1-1 (0-0)

Helyszín: Albertirsa – Ecsedi László Sportközpont
Vezette: Pintér Csaba (Kulman Tamás, Szécsényi István)

Ceglédi VSE: Mursits Roland – Szalkai Róbert, Nánási Balázs (Albert Ádám 44′), Albert István, Preklet Csaba – Fröhlich Roland Lengyel Béla 68′), Takács Péter, Asztalos Dávid – Peres Csaba, Szabó Viktor, Tihanyi Olivér (Tóth Levente 57′). Vezetőedző: Miskei Attila

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi Gergő – Bokros Tibor, Tamás László, Rus Adrián, Virág Aladár – Vajda Sándor, Sigér Dávid, Bódis Norbert, Heffler Norbert (Belényesi Miklós 79′) – Farkas Balázs (Kamarás György 82′), Kovács Ádám (Fekete Ádám 62′). Vezetőedző: Feczkó Tamás

Gólszerző(k): Albert István 59′, illetve Rus Adrián 74′

Percről, percre..

12. perc, szép összjátékot követően, Heffler passzolt középre az alapvonalról, ahol a becsúszó védő sodorta kapufára a labdát. Nem volt szerencsénk.

14. perc, baloldalon vezettek támadást a hazaiak, amelynek végén egy kényszerítőt követően próbálkoztak gólszerzéssel, ám Szécsi könnyedén védett.

25. perc, jobboldali beadást remek ütemű becsúszással, Rus mentett szögletre.

38. perc, Vajda kapott pompás labdát a bal szélen, majd hosszú labdavezetést követően lövésével a keresztlécet találta el.

40. perc, Asztalos kapott középen labdát, majd a kaputól kb. 25 méterre bombázott a felső lécre.

43. perc, Rus indult meg a labdával, s már mindenkin túljutva, az alapvonalhoz közel adott erősen középre, amit a hazai védő vágott ki.

59. perc, távolról elvégzett szabadrúgás szállt középre, ahol nem sikerült megfelelően tisztázni, és a lecsorgót Albert István lőtte a kapuba, 1-0.

63. perc, Farkas baloldalról a hosszúra tartó beadását Tamás fejelte középre, amelyet Sigér próbált gólra váltani, de a kapus jó helyen állt.

64. perc, Farkas kapott remek labdát a bal szélen, majd cselezett befelé és a jó ütemben érkező Vajda elé tálalt, akinek bepasszára Fekete érkezett, de ebből sem lett gól. Nagy helyzet volt.

74. perc, támadásunk végén Rushoz került a labda, aki a jobboldalról passzolt a kapuba, 1-1.

88. perc, Belényesi lőtt hatalmasat kapura, távoli lövése azonban ha kicsivel is, de felé szállt.

A végeredmény 1-1. Szerdán újabb kiesés elől menekülő együtteshez látogatunk. A Kozármisleny elleni találkozó 17:30 órától kezdődik.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.