puskás akadémia fc-balmaz kamilla gyógyfürdő 1-2 (1-0)

Vezette: Szőts Gergely (Kis Zoltán, Kulman Tamás)
Tartalék játékvezető: Dr. Kovács Gergely

Puskás Akadémia FC: Hegedűs Lajos – Heffler Tibor, Vanczák Vilmos, Tóth Bence, Spandler Csaba – Gyömbér Gábor (Sándor György 33′) – Prosser Dániel, Zsidai László, Márkvárt Dávid (Tischler Patrik 81′), Szakály Péter – Szatmári Lóránd. Vezetőedző: Pintér Attila

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi Gergő – Bokros Tibor, Rus Adrián, Bakos Bence (Papp Ferenc 63′), Virág Aladár – Vajda Sándor, Bódis Norbert, Sigér Dávid, Heffler Norbert (Zsiga Ervin 56′) – Farkas Balázs (Fekete Ádám 71′), Kovács Ádám. Vezetőedző: Feczkó Tamás

Gólszerző(k): Prosser Dániel 10′, illetve Kovács Ádám 48′, Vajda Sándor 82′

Percről, percre..

5. perc, Heffler kapott remek labdát, amelyet egyedül vezethetett a kapura, ám a visszaérkező védő szorításában már csak Hegedűst tudta telibe lőni.

10. perc, Szatmári ugratta ki jó ütemben Prossert, aki egy átvétel után ballal lőtt a kapunkba, 1-0.

20. perc, Zsidai kapott mélységi passzt, ám Rus becsúszása és Szécsi remek kijöveteléből csak szöglet lett.

28. perc, Prosser felé szállt a labda, aki kíválóan csúsztatott kapura, amit Szécsi tolt szögletre.

31. perc, Kovács elé pattant a labda a 16-oson belül, akinek lövését Hegedűs védte. A kipattanóra Sigér csapott le, aki rövid tologatást követően került ziccerbe, ám kapu mellé lőtt.

43. perc, Vajda elé került a labda, majd tolt befelé egyet és lőtt a rövid sarokba, de Hegedűs résen volt.

Csakúgy, mint az elsőt, úgy a második játékrészt is remekül kezdtük.

48. perc, Kovács kapott zseniális labdát Virágtól, majd jobbal lőtt a kapuba, 1-1.

57. perc, Szatmári érkezett középen, s kapott remek passzt, de Bokros az utolsó pillanatban menteni tudott.

82. perc, Virág tálalt Vajda felé, aki rácsapott a labdára, majd egy cselt követően jobbal lőtt kapura, amely megpattanva egy védőn a hálóban kötött ki, 1-2.

87. perc, Vajda adott középre Feketének, aki szépen fordult le védőjéről, ám ezt követő lövése mellé szállt.

Vége a mérkőzésnek. Óriási lépést tettünk a feljutás érdekében azzal, hogy a már bajnok Puskás Akadémia FC otthonában 2-1-es sikert arattunk. Az utolsó, egyben záró fordulóban bajnoki döntővel felérő mérkőzésre lehet számítani a Kisvárda ellen, akiket hazai pályán fogadunk.

Szurkoljunk együtt akkor is, hogy elérjük álmainkat.