ONLINE: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Békéscsaba 1912 Előre 2-3 (1-2)

Köszöntjük olvasóinkat a Balmazújváros-Békéscsaba felkészülési mérkőzés élő online közvetítésén!

Hamarosan kezdődik a találkozó!

Helyszín: Balmazújvárosi Edzőcentrum
Nézőszám: Zárt kapuk mögött
Játékvezető: Szilágyi Sándor (Szilágyi Norbert, Kimért Tamás)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: I. félidő: Szécsi Gergő – Ante Batarelo, Fekete Ádám, Habovda Yura, Haris Attila, Kovács Ádám, Nemanja Andric, Rus Adrián, Tamás László, Vajda Sándor, Vólent Roland

II. félidő: Horváth László (Szécsi Gergő 60′) –  Németh Ádám, Virág Aladár, Rus Adrián, Bokros Tibor, Pintér Norbert, Bódis Norbert, Kamarás György, Belényesi Miklós, Zsiga Ervin, Habovda Yura Vezetőedző: Horváth Ferenc

Békéscsaba 1912 Előre: I. félidő:Ladislav Rybanszky – Szélpál Norbert, Fehér Zsolt, Mészáros Márk, Szalai Dániel, Nagy István, Kiss László, Oláh László, Birtalan Botond, Gyurján Bence, Tóth Dániel

II. félidő: Máthé Gábor – Nagy Sándor, Viczián Ádám, Babinyecz Balázs, Pilán Márkó, Nagy István (Kálmán Szilárd 76′), Király Patrik, Zahorán Balázs, Gránicz Patrik, Eszlátyi István, Illyés Tamás Vezetőedző: Boér Gábor

Gólszerzők: Fekete Á. (12′), Szalai D. (18′), Tóth D. (20′), Bódis (58′), Eszlátyi (70′)

Percről percre…

1′ Megkezdődött a mérkőzés!

5′ Egyelőre próbálgatja egymást a két együttes!

12′ GÓÓÓÓÓÓL! 1-0 Bal oldali beadást követően FEKETE ÁDÁM érkezik parádésan a labdára, és meg is szerzi a vezetést!

14′ Bal oldali békéscsabai szabadrúgás után szöglettel jöhet a vendég  csapat!

18′ GÓL’ 1-1 A gólszerző SZALAI DÁNIEL, aki egy betekert labdába csúsztat bele, Szécsi pedig esélytelen!

20′ GÓL! 1-2 TÓTH DÁNIEL érkezik a hosszún, a labda keresi is őt, a vége a találkozásuknak pedig egy gól!

24′ Nemanja Andrics próbálkozik 16-ról, de az emelése mellé-fölé!

31′ Erős mezőnyjáték folyik a pályán, igazán fölényt egyik csapat sem tud kialakítani!

38′ Ívelésekkel próbálkozunk feltörni a csabaiak védelmét, több-kevesebb sikerrel!

40′ Újvárosi szabadrúgás 25-ről! Rus lövése középre megy, véd Rybánszky!

44′ Vajda lő kapura távolról, Rybánszky azonban újra védeni tud!

45′ Kovács Ádám lő gólt, de érvénytelen, mert előtte már szabálytalankodott!

45′ Szilágyi játékvezető ebben a pillanatban lefújja az első félidőt! 1-2

46′ Elkezdődött a második játékrész!

50′ Apró szabálytalanságok tördelik a folyamatos mezőnyjátékot!

54′ Rus Adrián tolja meg Máthé mellett a labdát kicsit hosszan, így nem tud kapura lőni!

57′ Utolsó emberként szabálytalan Babinyecz Balázs, így a kiállítás sorsára jut!

58′ GÓÓÓÓÓÓL! 2-2 Zsiga tekerte kapura a szabadrúgást balról 18 méterről, mely lepattant a felsőlécről, a labdára elsőként BÓDIS NORBERT érkezett, aki a kapuba fejelte a labdát!

63′ Belényesi érkezett a hosszún egy jobb oldali beadásra, fejese alig megy mellé!

68′ Zsiga érkezik a hosszú oldalon egy jobbról betekert labdára, fejelni is tud, de a védők tisztáznak!

70′ GÓL! 2-3 ESZLÁTYI ISTVÁN tudott kilépni a védők között, végigvitte a labdát, majd Horváth László mellett a kapu jobb alsó sarkába gurított!

71′ Belényesi bólint a kapuba, de les miatt nem adja meg a sípmester!

76′ Németh Ádám beadása után Belényesi fejel, óriási bravúrra véd Máthé!

76′ Cserél a Békéscsaba! Kálmán Szilárd innentől a pályán Nagy István helyett!

83′ Újra a mezőnyjátékon a hangsúly! Többet van a labda nálunk azonban!

89! Bódis cselsorozata végén lőni tud, de belelépnek a lövésébe!

90′ Vége a mérkőzésnek! 2-3

A következő edzőmeccsünk szombaton lesz a Mezőkövesd ellen 11:00-tól, melyet szintén élőben olvashatnak a honlapunkon szurkolóink!
Palánki István tudósított, köszönjük a figyelmet!