ONLINE: Budapest Honvéd-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-2 (0-1)

Budapest Honvéd-Balmaz kamilla gyógyfürdő 2-2 (0-1)

Nézőszám: 1753 fő
Játékvezető(k): Szőts Gergely (Tóth II. Vencel, Varga Zsolt)
Tartalék játékvezető: Márkus Tamás
Alapvonali játékvezetők: Karakó Ferenc, Urbán Eszter

Budapest Honvéd: Gróf – Akeem, Lovric, Bobál, Laczkó (Kabangu 76′), Kamber, Pölöskei, Gazdag (Danilo 61′), Tömösvári (Herjeczki, szünetben), Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Erik van der Meer

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth – Rus, Tamás, Habovda, Arabuli (Póti 72′), Sigér, Haris, Andrics (Batarelo 92′), Kovács Á. (Rácz 77′), Vajda, Uzoma. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Vajda 3′, Eppel 52′, Lanzafame 64′, Arabuli 69′

Percről percre…

1′ Elkezdődött a mérkőzés, melyet a Kispest kezdett!

3′ GÓÓÓÓÓÓL! 0-1 Vajda Sándor óriási bal lábas bombája révén megszerezzük a vezetést!

10′ A gólunk óta mezőnyjáték folyik a pályán!

17′ Lovric sárgul be, lerántotta Kovácsot!

25′ Mezőnyjáték, igazán nagy helyzet nem alakult ki sehol!

35′ Egyre több az apróbb szabálytalanság, mely folyamatosan tördeli a játékot! Helyzet továbbra sincs egyik oldalon sem!

36′ Lanzafame lövésénél kell óriásit védenie Horváthnak, de a kapus a helyén!

41′ Arabuli lövésénél véd Gróf elvetődve!

45′ Laczkó kap sárga lapos figyelmeztetést!

45+2′ Szőts Gergely játékvezető véget vet az első félidőnek! 0-1

46′ Elkezdődött a második félidő! A mieink kezdték meg!

46′ Cserélt a Honvéd a szünetben! Tömösvárit Herjeczki váltja!

48′ Kovács Ádám lő elfeküdve, alig mellé!

51′ Habovda kap sárga lapot szabálytalanságáért!

52′ GÓL! 1-1 Eppel Márton szerez gólt, Horváth mellett gurította el a labdát, egy 30 méteres passzt követően!

55′ Jobb oldali akció végén véd hatalmas bravúrral Horváth!

61′ Újra cserél a hazai csapat: Danilo váltja Gazdagot!

63′ Lanzafame két lövését is blokkoljuk!

64′ GÓL! 2-1 Lanzafame lábára fejelte gyakorlatilag a labdát Eppel! A vége pedig gól. Lanzafame 3 méterről bepöckölte a kapuba a labdát!

69′ GÓÓÓÓÓÓL! 2-2 Arabuli kapott zseniális passzt Vajdától, tolt egyet a labdán, majd a rövidbe ellőtte!

71′ Habovda állíttatja ki magát! Kapott egy lapot a szabálytalankodásáért, majd szövegelt a játékvezetőnek, a vége piros lap, de a második sárga miatt jutott a kiállítás sorsára!

72′ Első cserénk gyanánt Arabulit váltja Póti!

76′ Kihasználja utolsó cserelehetőségét is a Honvéd! Kabangu áll be Laczkó helyére!

77′ Az újvárosiaknál Kovács Ádámot váltja Rácz!

78′ Danilo lövésénél véd nagy bravúrral újra Horváth!

82′ Egy csetepaté végén Eppel és Rus is besárgul!

84′ Danilo bombája épphogy a kapu mellett suhan el, Horváth résen volt!

85′ Sárga lapos figyelmeztetést kap Kamber!

88′ Danilo is besárgul!

90′ A mérkőzés végén 5 perc a hosszabbítás!

92′ Horváth Ferenc is kihasználja a harmadik cseréjét: Batarelo a pályán Andrics helyett!

95′ Véget ér a mérkőzés! 2-2

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, a mérkőzésről Palánki István tudósított!