11:00-tól kezdődik csapatunk harmadik felkészülési mérkőzése!

Helyszín: Mezőkövesd – Városi Stadion
Nézőszám: 150 fő
Játékvezető: Ducsai József (Márkus Péter, Szarvas László)

Mezőkövesd Zsóry: I. félidő: Tomas Tujvel – Baracskai Roland, Hudák Dávid, Pillár Róbert, Gohér Gergő, Paul Keita, Farkas Dániel, Marek Strestik, Fröhlich Roland, Jakub Brasen- Novák Csanád II. félidő: Tomas Tujvel – Szalai Attila, Paul Keita, Gohér Gergő, Novák Csanád, Tóth Bence, Vadnai Dániel, Marek Strestik, Farkas Dániel, Pillár Róbert, Jakub Brasen Vezetőedző: Radványi Miklós

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: I. félidő:Horváth László – Habovda Yura, Rus Adrián, Tamás László, Bódis Norbert, Vajda Sándor, Haris Attila, Zsiga Ervin, Nemanja Andric, Kovács Ádám, Eke Uzoma II. félidő: Horváth László – Habovda Yura, Vajda Sándor, Nemanja Andric, Fekete Ádám, Rus Adrián, Tamás László, Virág Aladár, Zsiga Ervin, Eke Uzoma, Ante Batarelo Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Gohér (1′), Zsiga (39′) – tizenegyesből, Fekete Á. (67′)

Percről percre…

1′ Elkezdődött a mérkőzés!

1′ GÓL! 1-0 Már a mérkőzés elején megszerzi a vezetést a Kövesd egy szöglet után! GOHÉR GERGŐ lőtte a kipattanó labdát 18 méterről a jobb felsőbe!

5′ Balról ívelt be veszélyesen Nemanja Andric, szögletre ment Tujvel, a sarokrúgás már veszélytelen!

10′ Kezezés miatt jár 20 méterről középről szabadrúgás a mieinknek!

11′ Zsiga szabadrúgása levágódik a sorfalról, az ismétlését pedig felszedi Tujvel!

14′ Marek Strestik jobb oldali szabadrúgása veszélyesen kanyarodik be, de helyén a védelmünk!

17′ Kovács Ádám eresztett el egy életerős bombát majd’ 30-ról, bravúrral véd Tujvel!

19′ Zsiga Ervin lőtt 30-ról kissé balról, de mellé megy a lövése!

25′ Haris gondolt egy merészet, és lőtt 25-ről, de belelépnek a lövésébe!

28′ Rus adott 40 méteres parádés passzt Zsigának a bal szélre, aki befele tolja a labdát, majd középről 18-ról lő, óriásit véd Tujvel, a kipattanóra Nemanja Andric érkezik, gólt is lő, de les miatt érvényteleníti Ducsai sporttárs!

31′ Vajda érkezett a hosszún Zsiga bal oldali beívelésére, tud is fejelni, de fölé!

36′ Kovács Ádám lövésébe lép most bele egy hazai védő, így pedig könnyen hárít a kövesdiek kapusa!

38′ Kovács Ádám lépett ki három védő között, ugyan utolérik, de csak szabálytalanul tudják megállítani, tizenegyest lőhetünk!

39′ GÓÓÓÓÓÓL! 1-1 ZSIGA ERVIN lövi higgadtan jobbal a jobb alsóba a büntetőt!

43′ Vajda lő nagyot 25-ről, de fölé!

44′ Farkas Dániel üt oda Zsiga Ervinnek, sárga lapot kap!

45′ Ebben a pillanatban lefújja az első játékrészt a játékvezető! 1-1

Tartsanak velünk a második játékrészben is! HAJRÁ ÚJVÁROS!

46’Elkezdődött a második félidő!

49′ Veszélyes hazai beadás jobbról, de elszáll mindenki fölött végül a labda!

54′ Mezőnyjáték folyik így a második félidő elején helyzetek nélkül!

55′ Tóth Bence lő jó 20-ról, de bőven fölé!

61′ Továbbra is a taktika uralkodik a játéktéren, mezőnyjáték!

65′ Vajda Sándor rázza le magáról védőjét a jobb szélen, a beadásába azonban belelépnek, szöglet!

67′ GÓÓÓÓÓÓL! 1-2 FEKETE ÁDÁM érkezik megint parádésan, ahogy a Békéscsaba ellen is! Most is betalál! Nemanja Andric beadását juttatja két méterről a kapuba!

68′ Elhagyja a pályát nálunk: Vajda Sándor, Zsiga Ervin, és Habovda Yura! Pályára lép: Bokros Tibor, Vólent Roland, és Kamarás György!

71′ A hazaiaknál lejön a pályáról: Pillár Róbert, Gohér Gergő, és Paul Keita! Pályára lép: Szeles Tamás, Peter Sulek, Lazar Veselinovic!

73′ Marek Strestik-nél szakad el a cérna, dühében beleüt a labdába, sárga lap a “jutalma”!

75′ Ante Baterelo is sárga lapot, odaüt játékostársának!

78′ Tamás László is besárgul, odarúgott ellenfelének!

80′ Marek Strestik lőhetett 15-ről, de sikerül hatástalanítanunk a lövését!

83′ Horváth véd óriásit Strestik lövésénél!

84′ Köböl Máté, és Csirmaz István áll be a hazaiaknál Marek Strestik, és Jakub Brasen helyére!

88′ Bokros jobb oldali beívelése sikerül túl mélyre!

89′ Szinte a tizenhatos vonalánál kap szabadrúgást a Mezőkövesd pontosan középről!

90′ Fölé vágódik a hazai szabadrúgás!

90′ Vége a találkozónak! 1-2

Háromból két meccs behúzva!
A következő felkészülési mérkőzésünk szerdán 16 órától lesz az ukrán I. osztályban szereplő Zirka Kropyvnytsky ellen!

Köszönjük a figyelmet, Palánki István tudósítását követhették!