karancslapujtő kse-balmaz kamilla gyógyfürdő 0-2 (0-0)

KARANCSLAPUJTŐ KSE: Oláh Tibor – Cseh Márton, Nyerges Krisztián (Kalácska Csaba 69′), Rácz Róbert, Danczák Attila (Szőrös Krisztián 83′), Racs Máté, Szilágyi Ádám, Novák Norbert, Ajtai Dániel (Pingiczer Tamás 61′), Novák János, Bozó Patrik. Vezetőedző: Tőzsér Zsolt

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő – Habovda Yuriy, Póti Krisztián, Jagodics Bence, Virág Aladár – Rácz Ferenc, Ante Batarelo (Erdei Carlo 69′), Irakli Maisuradze (Bódis Norbert 61′), Kovács Ádám – Belényesi Miklós (C), Vólent Roland (Orovecz Ádám 80′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Habovda Yuriy 49′, Vólent Roland 53′

Percről, percre..

4. perc, Irakli kapott labdát, majd jó 25 méterről szánta el magát lövésre, azonban az fölé szállt.

7. perc, jobboldali bedobást Kovács vett át gyönyörű mozdulattal a levegőben, amelyet az érkező Vólent lőtt közelről kapura, ám Oláh bravúrral mentett szögletre. A sarokrúgásra Virág érkezett, aki kapásból lőtt alig kapu mellé. Szép mozdulat volt.

15. perc, Kovácshoz került a labda, aki egy átvételt követően lőtt kapura, de a hazai sporttárs magabiztosan védett. Egy perccel később az ötös vonalában előbb Vólent, majd a kipattanót Kovács lőtte kapura, de a hazai hálóőr ezúttal is résen volt.

21. perc, 16-oson belüli volt kavarodást követően Kovács elé pattant a labda, aki centikkel tekert a kapu fölé.

33. perc, Jagodics szabálytalankodott a 16-os vonalánál. A szabadrúgást a jó rúgótechnikával rendelkező Novák tekerte a rövid sarok irányába, amelyet Szécsi ütött ki.

35. perc, baloldalról érkezett beadás a hosszúra, ahol Vólent jött lendülettel, ám csak az oldalhálót találta el.

FÉLIDŐ!

49. perc, baloldali szögletből lőtt Rácz a kapura, amely Oláhról pattant ki, s a szemfüles Habovda fejelt az üres kapuba, 0-1.

53. perc, újabb remek támadás végén, Rácz adott a hosszúra, ahol Vólent lőtt kapásból a kapuba, 0-2.

55. perc, Habovda szerzett labdát a középpályán, majd labdavezetést követően passzolt Vólent elé, aki két-három apró cselt követően centikkel gurított a kapu mellé. Nagy helyzet volt!

61. perc, Rácz baloldali beadását Belényesi csak benntartani tudta, amelyet újfent Vólent lőtt kapura, de Oláh nagy bravúrral védeni tudott.

87. perc, Rácz passzolt be középre Carlonak, aki ballal lőtte el a labdát, ezt a hálóőr magabiztosan védte.

VÉGE!

Bár gólzápor nem született, csapatunk mégis magabiztosan jutott tovább a Magyar Kupa 7. fordulójába, ahol 64 csapat feszül egymásnak. A sorsolás 2017. szeptember 22-én (péntek), 10:00 órától lesz.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.