mezőkövesd zsóry fc-balmaz kamilla gyógyfürdő 2-2 (0-1)

Helyszín: Mezőkövesd – Városi Stadion
Nézőszám: 2544 fő

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC: Tujvel Tomas – Farkas Dániel, Fótyik Dominik, Szeles Tamás, Hudák Dávid – Lázár Pál, Mlinar Frano (Lazar Veselinovic 46′), Tóth Bence (Koszta Márk 75′), Paul Keita, Cseri Tamás – Strestik Marek. Vezetőedző: Radványi Miklós

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Horváth László – Habovda Yuriy, Rus Adrián, Tamás László, Eke Uzoma – Vajda Sándor (Rácz Ferenc 80′), Sigér Dávid (Irakli Maisuradze 80′), Haris Attila, Zsiga Ervin – Nemanja Andric (Kovács Ádám 61′), Bachana Arabuli. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerző(k): Lázár Pál 58′, Strestik Marek 70′, illetve Bachana Arabuli 35′,88′

Percről, percre..

6. perc, Sigér bombázott jobbal kapura, ám Tujvel ujjheggyel hárított.

8. perc, Andric került helyzetbe rövid labdavezetést követően, de a rövid sarok fölé lőtt.

11. perc, Sigér szánta el magát lövésre, amely centikkel suhant el a kapufa mellett.

16. perc, Vajda cselezett befelé, majd lőtt ballal kapura, ami szögletre pattant.

28. perc, Harishoz került a labda és remekül lőtt kapura, ám ez a próbálkozás is mellé szállt. Nagyon érett a vezető gólunk.

30. perc, Sigér indított hosszan Arabuli felé, aki zseniális mozdulattal vett meg a játékszert, majd az egyetlen védő mellett cselezve bombázott kapura, ám Tujvel szögletre mentett.

35. perc, Zsiga remek labdával indult és lőtt kapura, amelyet Tujvel még védett, de a kipattanóra Arabuli érkezett és fejelt a kapuba, 0-1.

FÉLIDŐ!

54. perc, mélységi passz érkezett Vajda felé, aki csak a hazai kapus jó ütemű kijövetele miatt nem tudott helyzetbe kerülni.

58. perc, hosszú keresztlabdára érkezett Lázár, aki estében lőtt kapura, a labda pedig Horváth keze alatt a kapuban landolt, 1-1.

61. perc, baloldali beadásra érkezett Strestik, aki közelről Horváth kezébe fejelt.

68. perc, Zsiga adott pompás labdát Vajda felé, aki átvételt követően kapura ívelt, ám egy becsúszó védőről szögletre pattant a labda.

70. perc, középről érkező felívelést követően kerültek helyzetbe a hazaiak. Az első lövést még nagy bravúrral védte Horváth, de a kipattanót Strestik elé passzolták, aki a kapuba sodort, 2-1.

88. perc, jobboldali szöglet szállt középre, ahol Arabuli egy szépségdíjas mozdulattal lőtt a kapuba, 2-2.