ujpest fc-balmaz-kamilla gyógyfürdő 2-2 (0-1)

Helyszín: Újpest, Szusza Ferenc Stadion
Nézőszám: zárt kapuk mögött

ÚJPEST FC FC: Pajovic Filip – Kálnoki Kis Dávid, Windecker József (C), Zsótér Donát (Simon Krisztián 46′), Sankovic Bojan (Tischler Patrik 58′), Balázs Benjámin, Nagy Dániel (Alassane Diallo 78′), Pávkovics Bence, Nwobodo Obinna, Pauljevic Branko, Novothny Soma. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő – Habovda Yuriy (Póti Krisztián 46′), Rus Adrián, Tamás László, Eke Uzoma – Vajda Sándor, Sigér Dávid (C), Irakli Maiszuradze, Haris Attila – Bachana Arabuli (Jagodics Bence 82′), Rácz Ferenc (Kovács Ádám 68′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Haris Attila 41′ (0-1), Rácz Ferenc 48′ (0-2), Novothny Soma 67′ (1-2), 81′ (0-1)

Kiállítva: Tamás László 76′

Percről percre…

1′ A mérkőzést az újpestiek kezdték!

5′ Óvatosan kezdett mind a két csapat, mezőnyjáték!

9′ Mindkét együttesnél egy-egy beadás, de helyükön a védők!

15′ Továbbra is tapogatózás a havas újpesti pályán!

18′ Több beívelésünk is van most, de rendre kifejelik a hazai védők!

23′ Haris becsúszása ér sárga lapot!

29′ Arabuli fejére ívelte be a labdát Vajda, de lökött a csatárunk, így szabadrúgás kifelé!

35′ Sigérnek csúszott oda Windecker, a “jutalma” sárga lap!

37′ Uzoma beadása szállt a hosszúra balról, de nem érte el Tamás!

41′ GÓÓÓÓÓÓL! 0-1 Rácz szögletét kifejelik az újpesti védők, de pont Tamás elé, aki szépen tálal Haris Attila elé, ő pedig egyből lő, méghozzá a jobb felsőbe!

43′ Rácz elől az utolsó pillanatban lövi el a labdát Pajovic!

45′ 1 percet hosszabbít Erdős József játékvezető az első félidő végén!

45+1′ Véget ér az első félidő! 0-1
HAJRÁ ÚJVÁROS!

46′ A második félidőt a mieink kezdték!

46′ Mind a két csapat cserél: a mieinknél Habovda Yuriy helyett Póti Krisztián a pályán, még a hazaiaknál Simon Krisztián váltja Zsótér Donátot!

48′ GÓÓÓÓÓÓL! 0-2 Rácz Ferenc először kiharcolta a szabadrúgást, majd kapura lőtte. Pajovic pedig nagyon mellénézett, gól!

53′ Sárga lapot kap szabálytalansága után Branko Pauljevic!

56′ Először a lilák kapusa véd óriásit, majd Vajda lövésénél egy újpesti védő ment a gólvonalról!

58′ Bojan Sankovic helyett Tischler Patrik játszik innentől!

62′ Windecker ajándékozta a labdát Vajdának, aki 20-ról lőtt, de fölé!

63′ Szécsi véd magabiztosan Nwobodo lövésénél!

66′ Hazai tizenegyes következhet! Tischler lábát rúgta meg Sigér?

67′ GÓL! 1-2 A büntetőt Novothny Soma értékesítette!

68′ Kovács Ádám áll be Rácz Ferenc helyére!

76′ Mezőnycsata, újvárosi fölénnyel!

78′ A fővárosiaknál Nagy Dánielt váltja Alassane Diallo!

80′ Tamás László kap piros lapot kezezés miatt, és újabb tizenegyest kap az Újpest!

81′ GÓL! 2-2 Ezt a büntetőt is Novothny Soma értékesítette!

82′ Jagodics Bence lép pályára Bachana Arabuli helyett!

85′ Vajda kap reklamálásért sárga kártyát!

87′ Novothny lőhetett tisztán 11 méterről, fölé lőtt!

90′ A mérkőzés végén 4 perc a ráadás!

90+1′ Lövés a mieinktől gólvonalon belülre?!

90+4′ Vége a mérkőzésnek! 2-2

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.