Rangadóhoz méltó mérkőzésen sikerült győznünk

balmaz kamilla gyógyfürdő-kisvárda master good 1-0 (0-0)

Helyszín: Balmazújvárosi Edzőcentrum (zárt kapuk mögött)
Játékvezetők: Nagy Norbert (Kövér Tamás, Kovács Zoltán)

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő – Yuriy Habovda (Bokros Tibor 63′), Jagodics Bence (Rus Adrián 63′), Tamás László (Póti Krisztián 63′), Eke Uzoma (Schmid Áron 63′) – Vajda Sándor (Harsányi Zoltán 63′), Haris Attila (Kónya Márk 63′), Irakli Majszuradze (Ante Batarelo 63′), Zsiga Ervin (Erdei Carlo 63′) – Bachana Arabuli (Lasha Shindagoridze, 46′), Kamarás György (Rudolf Gergely 63′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

KISVÁRDA MASTER GOOD, I. félidő: Zöldesi Illés – Bohdan Melnyik, Vári Barnabás, Izing Martin, Jánvári Gábor – Rados Protic, Lucas Bertucci, Oláh Gergő, Matija Misics – Gosztonyi András, Lukács Rajmond.

II. félidő: Andrij Cserepko – Zanko Hryhoriy, Ryaskhko Mykhaylo, Papucsek Barna, Hej Viktor – Soós Dávid, Heffler Norbert, Segiu Oltean, Délczeg Gergely – Horváth Zoltán, Brana Ilics. Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző: Kónya Márk 68′ (1-0)

Percről percre…

1′ Megkezdődött a mérkőzés!

6′ Jobb oldali sarokrúgásunk vágódott élesen középre, de tisztáznak a vendég védők!

9′ Vári lövése előtt az utolsó pillanatban szabadított fel Jagodics!

13′ Vajda ívelt a hosszúra egy szabadrúgást, amit Arabuli tett be középre fél magasan, Haris fejesét azonban bravúrral védte Zöldesi!

15′ Misics jobb oldali szabadrúgása csavarodott veszélyesen középre, Szécsi kiöklözte a labdát a mezőnybe!

24′ Haris tud kétszer is lőni, blokkolják a védők!

28′ Uzoma vitt végig egy ígéretes akciót a bal szélen, a lövését végül blokkolni tudják a várdai védők!

37′ Szabálytalansága után Tamás László sárgul be!

43′ Óriási hazai helyzet, ám a játékvezető lest látott! Habovda ugrott volna ki!

45′ Vége az első félidőnek! 0-0

46′ Megkezdődött a 2. félidő!

50′ Szécsi Gergő véd hatalmasat, egy lövést tolt rá a kapufára!

52′ Haris gondolt egy merészet, észrevette, hogy kint áll a kapuból Cserepko, és a középvonalról kaupra lőtt, hátrálva védett a vendégek hálóőre!

59′ Mezőnyjáték, hazai fölénnyel!

62′ 25-ről végezhettünk el szabadrúgást, Zsiga lőtte telibe a sorfalat!

63′ Cserék nálunk!

68′ GÓÓÓÓÓÓL! 1-0 Rudolf Gergely passzolt vissza jobbról, Kónya Márk pedig egyből lőtt a hosszú alsóba!

77′ Újra a mezőnyben folyik leginkább a játék, jól ütközzük le az ellenfelet, és beadásaink is rendre vannak!

81′ Rudolf kevergetett a bal oldalon, majd Póti adta be a labdát, de tisztázni tudnak belül a védők!

84′ Rudolf bal oldali beadásáról maradunk le egy lehellettel középen!

86′ Heffler Norbert kap sárga lapot!

89′ Shindagoridze lőtt 15-ről, éppenhogy mellé!

90′ Vége a mérkőzésnek! 1-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.