Helyzetekkel teli iksz

swietelsky haladás-balmaz kamilla gyógyfürdő 0-0

Helyszín: Szombathely, Haladás Sportkomplexum
Nézőszám: 4716 fő

Játékvezetők: Erdős József (Georgiou Theodoros, Vígh-Tarsonyi Gergő – Solymosi Péter, Molnár Attila)

SWIETELSKY HALADÁS: Gyurján Márton (K) (Rózsa Dániel, 57′) – Miroslav Grumic, David Williams, Medgyes Zoltán (Kovács Loránt, 66′), Rácz Barnabás, Schimmer Szabolcs, Jagodics Márk, Németh Márió (Bouard Ramos Myke, 80′), Kristián Kolcak, Predrag Bosnjak, Halmosi Péter (C). Vezetőedző: Michael Hipp

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Horváth László (K) – Habovda Yuriy, Rus Adrián, Tamás László, Eke Uzoma – Vajda Sándor, Sigér Dávid (C), Irakli Maisuradze, Haris Attila – Bachana Arabuli (Harsányi Zoltán, 16′ – Ante Batarelo, 57′), Rudolf Gergely (Erdei Carlo, 90+2′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

Percről percre…

1′ A mérkőzést a Haladás kezdte meg!

2′ Uzoma fejel ki egy fejest a bal kapufánál!

3′ Habovda sárgul be a meccs elején becsúszása után!

4′ Rudolf lőhetett az ötös jobb sarkánál tisztán, véd Gyurján!

9′ Folyamatosan apróbb szabálytalanságok tördelik a játékot a mozgalmas kezdet után!

15′ Rus ment egy veszélyes bal oldali beadásnál!

16′ Williams fejelt veszélyesen kapura a tizenhatos jobb oldalán, de mellé!

16′ Bachana Arabulit kell lecserélni! Helyette innentől Harsányi Zoltán a pályán!

18′ Harsányi került máris helyzetbe, oldalhálót lő!

19′ Jagodics Márk kap sárga lapot belépője után!

22′ Uzoma védekezik parádésan egy előre ívelt labdánál!

25′ Sigér lő 22 méterről, mellé!

29′ Rudolf tálalt szépen Haris elé, aki lőtt 15 méterről jobbról, de mellé!

31′ Williams passzolt Ráczhoz, aki lőtt 16-ról, mellé!

32′ Habovda keveredett a szombathelyi tizenhatoson belülre, majd ha már ott volt, lőtt, 8 méterről kevéssel fölé!

33′ Vajda kap műesésért sárgát!

37′ Ígéretes hazai akciót védekezünk ki!

43′ Pazar akciót vittünk végig, Vajda lövésébe azonban a végén belelépnek!

45′ Az első félidő végén 2 percet hosszabbít a játékvezető!

45+2′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-0

46′ A második félidőt a mieink kezdték meg ebben a pillanatban!

46′ Harsányi lerántásáért kap sárga lapos figyelmeztetést Medgyes!

51′ Visszafogottabban kezdődik a második játékrész, mezőnyjáték!

52′ Uzoma ment az utolsó pillanatban Medgyes elöl!

57′ Horrorsérülés után cserél kapust a Haladás! Gyurján Mártont Rózsa Dániel váltja! Nálunk pedig Harsányi Zoltánt Ante Batarelo!

61′ Horváth véd magabiztosan egy középtávoli szombathelyi lövést!

62′ Németh Márió lőtt a jobb oldalon egy megkerülős csel után, Horváth véd bravúrosan!

66′ Medgyes Zoltánt Kovács Loránt váltja a Halinál!

73′ Erős mezőnyjáték egy ideje!

74′ Tamás László védekezik jól középen!

77′ Batarelo lőtt volna két cselt követően, odaérnek a hazai védők!

80′ Az utolsó zöld-fehér csere: Németh Máriót váltja Bouard Ramos Myke!

81′ Jobb oldali szabadrúgás tekeredett veszélyesen középre, tudnak is fejelni a Haladás támadói, de Horváth újra a helyén!

84′ Batarelo lőtt 16 méterről balról, fölé

84′ Ezúttal pedig Vajda próbált kapura tenni jobbról egy labdát, véd Rózsa!

87′ Vajda lövése vágódik szögletre, majd Haris lő balról a rövid alsó felé, leér Rózsa!

90′ A hosszabbítás a meccs végén 8 perc! Sokáig állt a játék Harsányi és Gyurján ütközése után!

90+2′ Horváth Ferenc is kihasználja harmadik cserelehetőségét: Erdei Carlo áll be Rudolf Gergely helyett!

90+7′ Horváth László véd ismét óriásit egy szabadrúgás után!

90+8′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 0-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.