Iksz, iksz

Az OTP Bank Ligában először szeptember 9-én mérkőztünk meg soron következő ellenfelünkkel, a Mezőkövesddel.

Akkor 2-2-es döntetlent játszottunk velük idegenben. Arabuli szerezte meg a vezetést a 35. percben, majd fordított a Kövesd, de grúz csatárunk 2 perccel a mérkőzés vége előtt ikszre mentette a meccset. Majd a 19. fordulóban ismét egy döntetlen, csak akkor 0-0.

Ebből is látszik, hogy mindig parázs összecsapás van, ha a két csapat egymással találkozik.
S, ha valamikor, akkor most még inkább nagy meccsre van kilátás.

A Mezőkövesd jelenleg a 9. helyen áll a tabellán 31 megszerzett ponttal. Az Újpest, és a mieink után, nekik van a legtöbb döntetlenjük, szám szerint 10, és mint tudjuk, ebből 2 ellenünk.

HELY. CSAPAT M GY D V LG-KG P
9. Mezőkövesd Zsóry FC 29 7 10 12 32-49 31 pont
10. DVTK 29 8 6 15 40-46 30 pont
11. Vasas FC 29 8 6 15 35-54 30 pont
12. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 29 6 11 12 31-42 29 pont

Az is tudnivaló, hogy az utolsó 4 csapat között mindössze 2 pont a különbség, minden győzelem “duplát” ér innentől.

Harcosságban – ahogy nálunk, úgy – a sárga-kékeknél sincs probléma. Biztos, hogy nem feltett kezekkel kiállni szombaton.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.