balmaz kamilla gyógyfürdő-soroksár sc 1-2 (1-1)

Helyszín: Balmazújvárosi Városi Stadion
Játékvezetők: Csonka Bence (Punyi Gyula, Márkus Péter)

Tartalék játékvezető: Ducsai József

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (K) (C) – Szalai András, Papucsek Barna, Jagodics Bence, Farkas Norbert – Ternován Patrik, Domokos Bálint, Peszmeg Viktor (Szabó Balázs 83′), Kamarás György (Bíró Ákos 64′) – Erdei Carlo, Óvári Zsolt (Zádori Krisztián 64′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

SOROKSÁR SC: Kovács Dániel (K) – Molnár Róbert, Szpirulisz Markosz, Valencsik Dávid, Bor Dávid – Derekas Zoltán, Gyömbér Gábor – Lőrinczy Attila (Albert Ádám 73′), Huszák Tamás (C), Orosz Márk (Gárdos András 78′) – Kundrák Norbert. Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gólszerző: Kundrák Norbert (0-1) 9′, Papucsek Barna (1-1) 33′, Orosz Márk (1-2) 54′

Percről percre…

1′ A mérkőzést ebben a pillanatban a mieink kezdték meg!

2′ Kissé balról 27 méterről végezhetett el szabadrúgást Erdei, ami nagyon jól csavarodott a jobb alsó felé, éppenhogy leért Kovács!

4′ Orosz cselsorozatának vetünk véget időben hátul!

8′ Szécsi véd nagyot egy 20 méteres vendég bombánál!

9′ GÓL 0-1 Egy jobb oldali szögletet követően van kavarodás a tizenhatosunkon belül, aminek a végén három méterről tudja a kapuba passzolni a labdát jobbal Kundrák Norbert!

14′ Ternován hosszan előrenyújtott labdája lett picit mély!

15′ Farkas bal oldali lapos bombájára ér oda a soroksáriak kapusa!

18′ Újabb Erdei szabadrúgás, újra balról, a keresztlécről vágódik végül fölé a labda!

21′ Óvári próbálkozott volna 30-ról, de belelépnek!

27′ Papucsek védekezik kiválóan utolsó emberként!

33′ GÓÓÓÓÓÓL 1-1 Erdei tette a labdát kapura balról, amit még védeni tudott Kovács, de a labda éppen Papucsek Barna elé pattant, aki közelről nem hibázott!

40′ Peszmeg Viktor sárgul be!

41′ Először Ternován lövését blokkolják a vendégek, majd Erdei lövésébe lépnek bele!

43′ Farkas bal oldali beíveléséről centikkel marad le középen Kamarás!

44′ Kamarás lő 20-ról, leér a bal alsóhoz azonban a soroksári kapus!

44′ Szécsi óriási bravúrral hárít, méghozzá lábbal!

45′ Parádés testcsel a tizenhatoson belül Óváritól a lövését azonban védi Kovács!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 1-1

46′ A második félidőt a fővárosiak kezdték el!

51′ Kakaskodás a pályán, aminek a végén Erdei Carlo-t állítják ki, valamint a vendégektől Valencsik Dávidot!

52′ Óvári bal oldali szabadrúgása után fejel fölé Papucsek!

54′ GÓL 1-2 Orosz Márk tekerte el jó 20-ról a labdát a bal felsőbe!

56′ Jagodics is besárgul!

61′ Farkas távoli szabadrúgása megy fölé!

64′ Kettős csere nálunk: Zádori Krisztián áll be Óvári Zsolt helyett, valamint Bíró Ákos érkezik Kamarás György helyett!

65′ Csak úgy csengett a kapufa Peszmeg lövésénél!

66′ Bal oldali sarokrúgás után Papucsek fejese megy alig fölé!

73′ Első csere a vendégeknél: Lőrinczy Attila helyett Albert Ádám a pályán!

75′ Szécsi Gergő mutat be nagy védéseket egymás után sorra!

78′ Orosz Márk hagyja el a játékteret a vendégeknél, s helyette Gárdos András játszik tovább!

81′ Gyömbér kap sárga lapos figyelmeztetést!

83′ Szabó Balázs az utolsó cserénk, aki Peszmeg Viktort váltja!

87′ Ígéretes támadás végén nem tudunk eljutni a kapura lövésig!

89′ Szöglet után Zádori csúsztat fejjel középen, alig megy el a fejese a jobb kapufa mellett!

90′ 4 perc a ráadás a mérkőzés végén!

90+2′ Domokos életerős lövése vágódik le a védőkről!

90+3′ Szalai kap sárga lapot taktikai faultja után!

90+4′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 1-2

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.