Merkantil Bank Liga NB II, 2. forduló

A második fordulóban a fél mezőny pontokon osztozkodott.

A második forduló 14 csapat küzdelmével indult. Az újonc Monor a Siófokot verte simán, a Cegléd pedig duplaannyi kapott góllal maradt alul a Győri ETO ellen. A Büdaörs a Békéscsabával, a Dorog a Váccal ikszelt. A Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza találkozó sokáig úgy tűnt, hogy gól nélküli döntetlennel zárul, majd jött az utolsó 10 perc ahol a mindösszesen a gólok száma változott 0-ról 2-re, így lett 1-1 a végeredmény. A Kazincbarcika hazai pályán két gólos hátrányból felállva gyűjtött be 1 pontot. Zalaegerszegen már az első félidőben kialakult a végeredmény, itt is 1-1 gólt rúgtak a felek. Csapatunk sajnos ezúttal is pont nélkül maradt, ám nincs ok az aggodalomra, játékunkban már lényeges előrehaladás látszódott. A Tiszakécske ezúttal is nagy pofonba futott bele, ezúttal a Gyirmót otthonában kapott 5-öt. A másik bajnokaspiráns Vasas, Budafokon szerezte meg a 3 pontot.

eredmények:

– BSS Monor – BFC Siófok 2-0 (2-0)
Gólszerzők: Tóth Barna 24′, Tóth Ádám 38′

– Ceglédi VSE – WKW ETO FC Győr 0-4 (0-2)
Gólszerzők: Bagi István 10′, Völgyi Dániel 18′, Baracskai Roland 54′, Hamar Ádám 87′

– Budaörs – Békéscsaba 1912 Előre 2-2 (1-2)
Gólszerzők: Sajbán Máté 46′, Fodor Dániel 57′ | Szélpál Norbert 32′, Szatmári István 46′

– Credobus Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-0)
Gólszerzők: Jelena Richárd 88′ | Nagy Tamás 83′

– Kazincbarcika – Kaposvári Rákóczi FC 2-2 (0-2)
Gólszerzők: Fótyik Dominik 56′, 81′ (11-esből) | Rajczi Péter 24′, Beliczky Gergő 28′

– Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Soroksár SC 1-2 (1-1)
Gólszerzők: Papucsek Banra 33′ | Kundrák Norbert 9′, Orosz Márk 55′
Kiállítva: Erdei Carlo 51′ | Valencsik Dávid 51′

– Dorogi FC – Vác FC 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Nagy Zsombor 29′ | Zsolnai Richárd 70′

– ZTE FC – Aqvital FC Csákvár 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Gajdos Zsolt 34′ | Bobál Gergely 22′

– Gyirmót FC Győr – Duna Aszfalt TVSE 5-0 (3-0)
Gólszerzők: Puskás Zotlán 11′ (öngól), Nagy Patrik 26′, Szarka Ákos 34′, Heffler Norbert 60′, Vólent Roland 92′
Kiállítva: Kardos Norbert 26′ (Duna Aszfalt TVSE)

– Budafoki MTE – Vasas FC 1-2 (1-1)
Gólszerzők: Pölöskei Péter 17′ | Birtalan Botond 1′, Ádám Martin 61′

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.