balmaz kamilla gyógyfürdő-gyirmót fc győr 2-1 (2-0)

Játékvezetők: Farkas Tibor (Kovács II Gábor, Kovács Gábor)

Tartalék játékvezető: Radványi Ádám

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (K) (C) – Szalai András, Papucsek Barna, Bora György, Farkas Norbert – Ternován Patrik (Jagodics Bence 72′), Domokos Bálint, Peszmeg Viktor (Szabó Balázs 33′), Kóródi Nándor  – Zádori Krisztián, Óvári Zsolt (Balázs Richárd 63′). Vezetőedző: Horváth Ferenc

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák Edvárd (K) – Varga Péter (Krebsz Máté 80′), Szilvási Péter, Széles Imre, Présinger Ádám (C) (Kontár Zoltán 58′) – Lázár Patrik – Herjeczki Kristóf, Nagy Patrik, Marek Strestík (Vólent Roland 58′), Heffler Norbert – Szarka Ákos. Vezetőedző: Szepessy László

Gólszerzők: Papucsek Barna (11-esből, 1-0) 20′, Farkas Norbert (2-0) 35′, Széles Imre (2-1) 70′

Percről percre…

1′ A mérkőzést a Gyirmót FC Győr együttese kezdte meg!

4′ Óvatosan, tapogatózva kezdődik az összecsapás!

8′ Egy-egy veszélyesen középre tekert labda mindkét oldalon, helyükön a védők!

9′ Jobb oldali beadás után fejel kicsivel mellé Szarka!

13′ Továbbra is kiegyensúlyozott mezőnyjáték folyik a pályán!

14′ Papucsek Barna kap visszahúzásért sárga lapos figyelmeztetést!

18′ Kóródit ökleli fel a tizenhatoson belül a vendégek kapusa, Rusák, amiért a hálóőr sárga lapot kap, a mieink pedig tizenegyest!

20′ GÓÓÓÓÓÓL 1-0 A büntetőt magabiztosan értékesíti Papucsek Barna, aki a labdát a bal alsóba lőtte el!

27′ Heffler életerős középtávolija zúg el a bal kapufa mellett, Szécsi rajta volt a lövésen!

29′ Szécsi véd hatalmasat!

33′ A megsérült Peszmeg Viktort váltja nálunk Szabó Balázs!

35′ GÓÓÓÓÓÓL! 2-0 Jobb oldali szögletre érkezik nagyon jó ütemben középen Farkas Norbert, aki bólint, s óriási gólt fejel!

40′ Megsérül az első számú asszisztens! Áll a játék!

44′ A játék folytatódik, a sérült Sporttársnak pedig jobbulást kívánunk!

45′ Murák László technikai vezetőnk mutatta fel az 5 perces hosszabbítást!

45+3′ Szécsi véd ismét!

45+5′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 2-0

46′ A második félidőt a mieink kezdik meg ebben a pillanatban!

49′ Az első játékrész elején is tapasztalható erős mezőnyjátékkal indul ez a félidő is!

51′ Szép bal oldali akció végén éppen, hogy lemarad a beadásról a hosszún Zádori!

52′ Strestík kap sárga lapot!

53′ Óvári lövését védi elvetődve Rusák!

56′ Ternován beadása köt ki a gyirmótiak kapusának kezében!

58′ Kettős csere a vendégeknél: Vólent Roland áll be Marek Strestík helyett, valamint Kontár Zoltán váltja Présinger Ádámot!

63′ Szécsi öklöz mértani pontossággal egy bal oldali beadást követően!

63′ Cserélünk: Óvári Zsoltot váltja Balázs Richárd!

68′ Egy ideje megint mezőnyben küzdenek a felek, fölényt nem igazán tud most kialakítani egyik csapat sem!

70′ GÓL 2-1 Jobb oldali szöglet után középen fel sem ugorva fejel Széles Imre, méghozzá pont a kapu közepébe!

72′ Végrehajtjuk utolsó cserénket is, méghozzá Ternován Patrikot váltja Jagodics Bence!

76′ Szécsi véd egy vendég fejes után!

79′ Varga Péter, és Farkas Norbert kap sárga lapos figyelmeztetést kakaskodás után

80′ Varga Pétert le is cseréli a vendégek mestere, helyén innentől Krebsz Máté játszik!

82′ Zseniális védekezés nálunk középen!

84′ Szécsi repül ki a kapuból a legjobb ütemben, s lehalássza a labdát!

87′ Óriási bal oldali cselsorozat végén már csak az utolsó passzba, cselbe csúszik hiba a mieinknél!

88′ Bal oldalról elvégzett sarokrúgásra érkezett a hosszún Kóródi, aki centikkel téveszt csak kaput!

90′ A mérkőzés végén 4 perc a hosszabbítás!

90+2′ Szécsi Gergő sárgul be időhúzás miatt!

90+4′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 2-1

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.