kazincbarcika-balmaz kamilla gyógyfürdő 3-0 (2-0)

Helyszín: Putnok – Elek Ákos Utánpótlásközpont
Nézőszám: 50 néző

KAZINCBARCIKA: Somodi Bence – Raul Palmes, Sergio Oltean, Fótyik Dominik, Mikló Roland – Krausz Raul, Kiss Bence (Lukács Raymond 46′), Toma György, Takács Péter – Tóth László (Kanalos Tony 46′), Olasz Dénes. Vezetőedző: Koleszár György

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: I. félidő: Verpecz István – Szalai András, Aranyos Mózes, Domokos Bálint, Farkas Norbert – Óvári Zsolt, Peszmeg Viktor (Szabó Balázs 34′), Erdei Carlo, Berki István, Harsányi Zoltán, Kamarás György. II. félidő: Verpecz István – Bódis Norbert, Papucsek Barna, Aranyos Mózes – Peres Csaba, Patvaros Zsolt, Szabó Balázs, Balázs Richárd, Kóródi Nándor – Bíró Ákos, Zádori Krisztián. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Krausz Raul (1-0) 22′, Toma György (2-0) 32′, Kanalos Tony (3-0) 90′

Percről percre….

1′ A mérkőzést a hazaiak kezdték meg!

4′ Jobb oldali beadást szed le Verpecz!

7′ Mezőnyjáték fölény nélkül!

15′ Verpecnek kell nagyot védenie egy bal oldali lövés után!

16′ Kamarás lő picivel fölé, de amúgy is lesen volt középen 12 méteren!

18′ Újabb veszélyes támadás tőlünk, melynek végénvéd Somodi!

20′ Erdei lő 30-ról fölé!

22′ GÓL 1-0 Bal oldalii beadásba csúsztatott bele Krausz Raul, a labda pedig a hosszú felsőbe vágódott!

27′ Óvári cselsorozata volt gyönyörű a jobb oldalon, a vége oldalháló!

32′ GÓL 2-0 Toma György tudott lőni, a lökete pedig a hálónkban kötött ki!

34′ Peszmeg Viktort váltotta Szabó Balázs!

41′ Kamarás lépett volna ki a védők közül, de lesen tartózkodott!

45′ Szabó Balázs lövését védi Somodi!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK 2-0

46′ Mi kezdtük meg a második félidőt!

51′ Mezőnyjáték a második játékrész elején!

59′ Két előreívelés is nálunk, de elhal mind a két támadás a védőkben!

64′ Verpecz véd óriásit egy 3 a 2 elleni támadás végén!

65′ Zádori került helyzetbe az ötésfelesnél, végül véd a barcikai kapus!

72′ Zádori lövése pattan le a védőkről!

74′ Verpecz véd ismét szépen!

77′ Bíró bal oldalról tekert kapura egy szabadrúgást, bravúr kellett, hogy hárítsa Somodi!

82′ A védekezésünk van most a helyén!

83′ Bíró Ákos szerez gólt egy szép kiugratás után, de les miatt érvényteleníti a játékvezető!

87′ Verpecz ismét véd egy bombaerős lövésnél!

88′ Zádori kapott parádés kiugratást, belepiszkált a labdába, de véd a hazaiak kapusa!

90′ GÓL 3-0 A legvégén még a bal szélen kilép Kanalos Tony, s Verpecz mellett a hálóba gurít!

90′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 3-0

Horváth Ferenc: Én tudom azt, hogy a csapatom miért így nézett ki, csak a piros ruhások nem tudják, hogy ők miért így néznek ki.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.