aqvital fc csákvár-balmaz kamilla gyógyfürdő 3-0 (1-0)

Helyszín: Csákvár – Tersztyánszki Ödön Sportközpont

Vezette: Gaál Ákos (Hofbauer Roland, Bede Tamás)
Tartalék játékvezető: Kovács Gergely

Aqvital FC Csákvár: Tóth Balázs (K) – Csilus Ádám (Nándori Botond 46′), Kiprich Dávid (C), Csonka Bonifác, Baranyai Ádám – Farkas Aurél, Mészáros Dávid – Tamás Nándor, Daróczi Zoltán (Simon Márk 55′), Nagy Zsolt – Bobál Gergely (Sejben Viktor 80′). Vezetőedző: Szijjártó István

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi Gergő (K) (C) – Szalai András, Jagodics Bence, Papucsek Barna, Kóródi Nándor – Patvaros Zsolt (Pongrácz Viktor 46′), Peszmeg Viktor, Domokos Bálint – Óvári Zsolt, Zádori Krisztián (Kamarás György 46′), Erdei Carlo (Szabó Balázs 58′). Vezetőedző: Bekő Balázs

Gólszerzők: Jagodics Bence (öngól, 1-0) 4′, Nagy Zsolt (2-0) 56′, Sejben Viktor (3-0) 90′

Percről percre…

1′ A mai mérkőzést a mieink kezdték meg!

3′ Kétszer is jól védekezünk!

4′ GÓL 1-0 Nagy Zsolt adott be középre balról, a labdába pedig szerencsétlenül ér bele Jagodics Bence, így az a hálóba kerül!

9′ Nagy Zsolt kapáslövése kerüli el végül a kapunkat!

10′ Újra a védelmünkre van szükség, helyükön a védőink!

14′ Jobb oldali csákvári akció hal el a védelmünknek köszönhetően!

15′ Tamás tálalt szépen Farkas elé, aki azonban mellé lő, egyébiránt Szécsi rajta volt a labdán!

16′ Helyzet részünkről, de kimarad a lehetőség!

18′ Erdei Carlo kap sárga lapot szabálytalanságáért!

21′ Tamás beadásánál védekezünk újra jól!

28′ Egy ideje mezőnyjáték folyik a pályán!

29′ Zádori az ellenfél térfelén gyakorlatilag magát indította, mivel Óvári lesen lett volna, az akció vége: jó helyről szabadrúgás nekünk!

31′ Erdei próbálkozhatott középről szűk 20 méterről, de fölé lövi a szabadrúgást!

35′ Peszmeg Viktor sárgul be szabálytalansága után!

38′ Farkas kétszer is lő, kétszer is lepattan védőinkről a lövése!

39′ Zádori lépett ki veszélyesen a hazai védők gyűrűjében, de az ellenféltől kapott labdáját lesnek ítéli meg a játékvezető!

39′ Óvári kap sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért!

41′ Óvári bal oldali cselsorozatának végén a lövésébe belelépnek!

45′ Nagy Zsolt jobb oldali szabadrúgását védi óriási bravúrral a röviden Szécsi!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 1-0

46′ A második félidőt a hazaiak kezdték!

46′ Cseréltünk a szünetben: Zádori Krisztián helyett Kamarás György a pályán, valamint Patvaros Zsoltot Pongrácz Viktor váltja. A vendégeknél pedig Nándori Botond áll be Csilus Ádám helyett!

46′ A szünetben Papucsek kapott sárga lapot nálunk!

50′ Egy-egy kisebb helyzet mindkét oldalon, gól egyikből sem születik!

52′ Erdei elöl tisztáznak az utolsó pillanatban a hazai védők!

54′ Újra az utolsó momentumban lépnek be a csákvári védőjátékosok!

55′ Hazai csere: Daróczi Zoltán helyett Simon Márk folytatja!

56′ GÓL 2-0 Nagy Zsolt húzott befelé középre folyamatosan balról, majd egyszer csak lőtt, méghozzá a bal felsőbe!

58′ Farkas jobb oldali beadása kapura száll, Szécsi öklöz magabiztosan!

58′ Erdei Carlo helyett Szabó Balázs áll be a mieinknél!

59′ Első hazai sárga lap: Mészáros Dávid!

61′ Óvári passzolt szépen Kamaráshoz, aki lőtt, alig mellé!

63′ Veszélyes hazai akcióknál állja a sarat a védelmünk!

65′ Óvári két szöglete is veszélyesen száll át a hosszú oldalra, mindkétszer lőni tud Szabó, volt bennük veszély, gól azonban nincs!

66′ Kiprich kap sárga lapot szabálytalanságát követően!

67′ Papucsek lövése tekeredett élesen a bal alsó felé, leér Tóth!

68′ Bobál lövése zúg el kicsivel a kapu mellett, Szécsi rajta volt a lövésen!

72′ Simon lövését hárítja magabiztosan Szécsi Gergő!

74′ Nagy lövés Óváritól, de sajnos nem talál kaput!

76′ Óvári ezúttal hátul tüsténkedik, jó a védekezése ugyanis!

78′ Domokos mielőtt lövésre lendítette volna a lábát, mentenek a védők!

80′ A mérkőzés utolsó cseréje: Bobál Gergelyt váltja Sejben Viktor!

81′ Nagy Zsolt lövésénél Szécsi véd hatalmasat lábbal!

82′ Csonka Bonifác kap sárga lapos figyelmeztetést!

85′ Domokos lesen kap egy ígéretes kiugratást!

88′ Tamás Nándor ziccerénél véd ismét nagy bravúrral hálóőrünk!

90′ GÓL 3-0 Egy bal oldali passzt követően Sejben Viktor lövi ki 16 méterről a bal alsót!

90′ 2 perc a ráadás!

90+2′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 3-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.