mezőkövesd zsóry fc-balmaz kamilla gyógyfürdő 3-1 (2-0)

Helyszín: Mezőkövesd – Városi Stadion
Nézőszám: 50 néző

Vezette: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Horváth Róbert)

Mezőkövesd Zsóry FC, I. félidő: Dombó Dávid (K) – Farkas Dániel, Pillár Róbert, Matija Katanec, Wieland Dominik – Molnár Gábor, Szeles Tamás, Patrick Mevoungou, Cseri Tamás – Vajda Sándor, Stefan Drazic.
II. félidő: Szappanos Péter (K) – Varjas László, Hudák Dávid, Peter Sulek, Sike Dániel – Koszta Márk, Varjas Zoltán, Földi Botond, Kwasi Sibo, Szakály Dénes – André Alves Vezetőedző: Kuttor Attila

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, I. félidő: Veprecz István (K) – Szalai András (Bódis Norbert 30′), Papucsek Barna, Peszmeg Viktor, Farkas Norbert – Pongrácz Viktor – Ternován Patrik, Kamarás György, Óvári Zsolt, Harsányi Zoltán – Zádori Krisztián.
II. félidő:
Verpecz István (K) (Zaha Dániel 92′) – Peres Csaba, Patvaros Zsolt, Jagodics Bence, Schmid Áron – Domokos Bálint – Balázs Richárd, Erdei Carlo, Szabó Balázs, Bíró Ákos – Fekete Ádám (Kóródi Nándor 92′). Vezetőedző: Bekő Balázs

Gólszerzők: Stefan Drazic (1-0) 28′, Molnár Gábor (2-0) 44′, Andre Alves (3-0) 92′, Kóródi Nándor (3-1) 105′

Percről percre…

1′ A mérkőzést a mieink kezdték!

3′ Mezőnyjáték, puhatolózás egyelőre!

6′ Peszmeg védekezésére volt nagy szükség!

8′ Vajda lépett ki a védők között Molnár passza után, lőni is tud, véd Verpecz!

10′ Szeles lő jobbról egy kontra végén, sikerül belelépnünk!

12′ Farkas bal oldali beadása szállt be veszélyesen, kifejelik!

16′ Harsányi lódult meg a bal szélen, de a lövés előtt beérik a védők!

21′ Egy ideje ismét tapogatózás mind a két csapat részéről!

22′ Vajda tudott meglépni a bal oldalon, a labdát már Verpecz mellett is eltolta, de Papucsek odaér, s ment!

24′ Óvári lő 16-ról, véd Dombó!

25′ Bal oldali beadás után Cseri tud fejelni középen, mellé!

26′ Verpecz húzza le Farkas veszélyesen betekeredő labdáját!

28′ GÓL 1-0 Stefan Drazic első lövésébe még bele tudunk lépni, a kipattanót azonban átemeli Verpecz fölött!

30′ Szalai Andrást váltja Bódis Norbert!

36′ Cseri lőtt balról a tizenhatoson belül, fölé!

38′ Veszélyesen középre csavarodó labda Ternovántól, jól védekezik a Kövesd!

40′ Zádori lövésébe lépnek bele az utolsó pillanatban!

42′ Vajda lőhetett szabadrúgást 25-ről kissé jobbról, Verpecz védi a röviden!

44′ GÓL 2-0 Nagy kavarodás volt a tizenhatosunkon belül, a kimozduló Verpecz mellett Molnár Gáborhoz került a labda, aki az üres kapuba gurított!

47′ Ternován szabadrúgása tekeredik élesen kapura, nincs gól!

50′ Kamarás próbálkozott 16-ról jobbról, mellé!

55′ Bódis már a kapust is kicselezte a jobb kapufánál, majd kiszorított helyzetből lőtt, s a kapufa külső ívét találta el!

57′ Mevoungou csinált egy sarkazós cselt a tizenhatosunkon belül, majd lőtt, Verpecz véd óriásit!

59′ Farkas lőtt szabadrúgást 23 méterről ballal, alig mellé!

60′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 2-0

61′ A második félidőt a Mezőkövesd kezdte!

68′ Mezőnyjáték, előnyt egyik együttes sem tud kiharcolni most!

72′ Óvatos passzok, óvatos támadásépítések mindkét féltől!

75′ Kétszer is jól védekezünk!

79’Balázs lőtt jobbról, belelépnek!

83′ Veszélyes beadás nálunk balról, de kivédekezi a Mezőkövesd!

86′ Varjas László lőtt az ötésfeles jobb sarkáról, menteni tudunk!

91′ Erdei passzol Schmid elé, aki középtávolról lő, alig mellé!

92′ GÓL 3-0 Bal oldali beadásra érkezett a hosszún Andre Alves, aki az üres kapuba gurítja a labdát!

92′ Cserélünk: a kapuban Verpecz Istvánt Zaha Dániel váltja, Fekete Ádám helyett Kóródi Nándor a pályán!

95′ Két veszélyes helyzet is a részünkről, de idő előtt elhal!

99′ Próbálja eldugni a labdát a Mezőkövesd, mi pedig próbálunk labdát szerezni!

101′ Balázs Richárd bal oldali beívelésevágódik élesen középre, felszedi a hazaiak kapusa!

103′ Kóródi gyönyörű cselsorozat után tálalt szépen Balázs elé, őt azonban az utolsó pillanatban le tudják szerelni!

105′ GÓÓÓÓÓÓL 3-1 Szép beadás balról Schmid Árontól, középen jól érkezik Kóródi Nándor, aki gólt fejel!

108′ Balázs Richárdot rántják le a tizenhatoson belül, de már lesen volt!

111′ Ígéretes akciónknál jól mozdul ki a kapujából a mezőkövesdi hálóőr, így oda a lehetőség!

112′ Schmid beadása találta meg ismét Kóródi fejét, ezúttal azonban fölé megy a fejes

119′ Szép támadás, a labda útja: Balázs, majd Bíró, támadónk azonban, ha csak picivel is, de lemarad a jó befejezés lehetőségéről!

120′ VÉGE A 120 PERCES MÉRKŐZÉSNEK! 3-1

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.