balmaz kamilla gyógyfürdő-bfc siófok 1-1 (0-1)

Helyszín: Balmazújvárosi Városi Stadion
Nézőszám: 500 fő
Vezette: Szőts Gergely (Szert Balázs, Szalai Dániel)

Tartalék játékvezető: Dolnegó Bálint

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (K) (C) – Szalai András, Papucsek Barna, Jagodics Bence, Farkas Norbert – Peszmeg Viktor – Kóródi Nándor (Bíró Ákos 57′), Domokos Bálint, Erdei Carlo (Szabó Balázs 66′), Óvári Zsolt – Berki István. Vezetőedző: Bekő Balázs

BFC SIÓFOK: Molnár Péter (K) – Fehér Zsolt, Horváth Attila, Szilágyi Péter (Medgyes Zoltán 74′), Hidvégi Sándor, Petneházi Márk (Elek Bence 84′), Kiss Balázs, Balogh Bence (Csibra Dániel 70′), Lorentz Márton, Gál Mátyás (C), Zamostny Balázs. Vezetőedző: Mihalecz István

Gólszerzők: Petneházi Márk (0-1) 23′, Berki István (1-1) 64′

Percről percre…

1′ A mai meccset a mieink kezdték meg ebben a pillanatban!

5′ Mezőnyjáték igazi fölény nélkül!

10′ Továbbra is a rést keresi mind a két csapat!

14′ Óriási helyzet alakul ki a Siófok tizenhatosán belül, de a kavarodás végén tisztázni tudnak a vendégek!

16′ Erdei passza után Berki próbálkozik középen, belelépnek az utolsó pillanatban!

22′ Petneházi lövésénél véd óriási bravúrral Szécsi!

23′ GÓL 0-1 Petneházi kap egy jó passzt balról a tizenhatos vonalánál, lő, a labda pedig a bal alsóban köt ki!

28′ Veszélyes siófoki helyzetnél ment az utolsó pillanatban Papucsek!

28′ Lorentz kap sárga lapos figyelmeztetést!

31′ Farkas Norbert is sárgát kap!

34′ Erdei jobb oldali szabadrúgása tekeredik középre veszélyesen, kivédekezi a Siófok!

34′ Szilágyi fejel tisztán középen, mellé!

40′ Egy ideje megint mezőnyben harcolnak leginkább a csapatok!

43′ Domokos lő 25-ről egy lecsorgó labdát kapura, alig mellé!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-1

46′ A második félidőt a Siófok kezdte meg!

49′ Ismét folyamatos mezőnyjáték!

52′ Egy lecsorgó labdát rúg kapura egyből Berki, alig lő mellé!

57′ Kóródi Nándort váltja Bíró Ákos!

62′ Berki lő egyet messziről, de pont középre, véd Molnár!

64′ GÓÓÓÓÓÓL 1-1 Berki István ismét egy lepattanót tesz kapura, ezúttal bombagólt lő vele a bal felsőbe!

66′ Szabó Balázs váltja nálunk Erdei Carlo-t!

69′ Ezúttal Farkas lő nagy erővel balról, a labda az oldalhálót kapja el!

70′ Első vendég csere: Balogh Bencét Csibra Dániel váltja!

74′ Óvári fektetett el két embert is a tizenhatoson belül, a harmadik védő azonban az utolsó pillanatban szerelni tudja!

74′ Medgyes Zoltán áll be Szilágyi Péter helyére!

77′ Peszmeg adott parádés kiugratást Bírónak, picit lett hosszú csak, felszedi a labdát a vendégek kapusa!

81′ Újabb életerős lövés a részünkről, picivel kerüli el a siófokiak kapuját!

83′ Petneházi kap sárga lapot, nem engedte elvégezni a bedobásunkat!

84′ Elek Bence a vendégek utolsó cseréje ma, Petneházi Márkot váltja!

87′ Kétszer is sikerül kifejelnünk egy-egy veszélyesen középre adott labdát!

88′ Papucsek lő kapura bő 30-ról egy szabadrúgást, kipattan Molnárról, de végül csak meg tudja fogni mielőtt odaérnénk!

89′ Papucsek ugratta ki gyönyörűen Berkit a jobb szélen, bevitte a tizenhatoson belülre, majd lőtt, picivel ment mellé!

90′ A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető!

90+2′ Szécsi öklöz egy veszélyes bal oldali vendég szabadrúgást követően!

90+3′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 1-1

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.