kaposvári rákóczi fc-balmaz kamilla gyógyfürdő 1-0 (0-0)

Helyszín: Kaposvár – Rákóczi Stadion
Nézőszám: 400 fő
Vezette: Pintér Csaba (Huszár Balázs, Király Zsolt)

Tartalék játékvezető: Zierkelbach Péter

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Pogacsics Krisztián (K) – Vachtler Csaba, Ur László, Fodor Marcell, Hadaró Valentin (Nagy János 46′) – Szakály Attila (C), Nagy Krisztián (Andorka Péter 84′) – Nagy Richárd, Beliczky Gergő, Bíró Dominik – Tömösvári Bálint (Horváth Ferenc 46′). Vezetőedző: Waltner Róbert

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Verpecz István (K) – Jagodics Bence, Papucsek Barna (C), Bora György, Farkas Norbert – Patvaros Zsolt –  Ternován Patrik, Szabó Balázs (Fekete Ádám 72′), Kamarás György (Kóródi Nándor 53′), Erdei Carlo – Bíró Ákos (Szalai András 64′). Vezetőedző: Bekő Balázs

Gólszerző: Nagy Krisztián (1-0) 69′

Percről percre…

1′ A mai találkozót a mieink kezdték meg!

3′ Jól védekezünk egy felívelt labdánál!

5′ Bíró Dominik lefordulásánál jön ki jól a kapuból Verpecz!

8′ Nagy Richárd 18 méteres lövésénél kell nyújtózkodva védenie Verpecznek!

13′ Ígéretes akció a részünkről, de les a vége!

14′ Erdei fejel Bíró irányába, de lefüleli az akciót volt kapusunk, Pogacsics Krisztián!

16′ Hadaró kap sárga lapos figyelmeztetést!

22′ Először Vachtler beadásánál, majd Tömösvári laposan középre tett labdájánál vannak jó helyen a védőink!

25′ A labda útja balról befelé: Bíró Dominik-Szakály-Nagy Richárd, azonban elcsúszik Nagy a végén, így oda a helyzetük!

26′ Papucsek marad le centikkel a labdáról egy szögletet követően!

28′ Farkas védekezik keményen, jól a bal szélen egy felívelt labdát követően Nagy Richárddal szemben!

31′ Veszélyes hazai akciót sikerül kivédekeznünk!

32′ Hadaró lő Papucsek szorításában balról 10 méterről fölé!

36′ Bíró Ákos kap sárga lapot nálunk!

43′ Előbb Verpecz véd, majd Ternován tisztáz egy hazai támadásnál!

44′ Vachtler lövésébe lépünk bele!

44′ Ismét egy jó szerelés a részünkről az utolsó pillanatban!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-0

46′ A második játékrészt a kaposváriak kezdték!

46′ A szünetben kettőt is cserélt a hazai együttes: Hadaró Valentin helyett Nagy János, valamint Tömösvári Bálint helyett Horváth Ferenc a pályán!

47′ Ternován beadását vágják ki a hazaiak!

50′ Nagy János lő borzalmasan fölé 10 méterről, balról, senkitől sem zavartatva!

51′ Ur buktatja Kamarást a tizenhatos jobb sarkánál, a “jutalma” sárga lapos figyelmeztetés!

52′ Erdei ívelte be a szabadrúgást, kifejelik azonban a védők!

53′ Kamarás Györgyöt váltja Kóródi Nándor nálunk!

57′ Jagodics Bence is besárgul egy szabálytalanság után!

58′ Nagy Richárd balról tekerte a rövidre a szabadrúgást, Verpecz odaér azonban!

60′ Horváth lőtt 30-ról kapásból fölé!

63′ Vachtler 25 méterről a jobb összekötő helyéről lőhetett szabadrúgást, de jól védekezünk!

64′ Újabb csere nálunk: Bíró Ákost váltja Szalai András!

65′ Két labda is lecsorog a védőinkről, majd sikerül tisztáznunk!

67′ Veszélyes hazai szöglet, nagy a kavarodás a kapunk előterében, végül jól védekezünk!

69′ GÓL 1-0 Nagy Richárd gyorsan elvégzett szabadrúgása találja meg Nagy Krisztiánt, aki egy pattanás után lő, a labda pedig a jobb felsőnkben köt ki!

72′ Szabó Balázs helyett áll be a hosszú sérülésből visszatérő Fekete Ádám!

74′ Szakály Attila műesésért kap sárga lapot!

77′ 10 méteren ollózva tesszük kapura a labdát, de leér a jobb alsóhoz Pogacsics!

79′ Nagy János bal oldali beívelését szedi le Beliczky elől Verpecz!

81′ Ígéretes akciónknál védekeznek jól a kaposváriak!

83′ Majdnem 40 méteres löket kissé jobbról tőlünk, Pogacsics ér le a bal alsóhoz!

84′ A mérkőzés utolsó cseréje: Nagy Krisztián helyett Andorka Péter áll be!

88′ Beliczky kapura emelt labdája vágódik a mezőnybe a lécről!

90′ Farkas bal oldali beadásáról maradunk le középen!

90′ Taktikai szabálytalansága után sárgul be Nagy Richárd!

90′ 3 perc a ráadás!

90+1′ Pogacsics véd óriásit a bal kapufa tövénél!

90+3′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 1-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.