Nézőszám: 250 fő

Vezette: Pillók Ádám (Bornemissza Norbert, Máyer Gábor)
Tartalék játékvezető: Takács Tamás

Vác FC: Halasi Péter (K) – Hegedűs Csaba (C), Szabó Norman, Dlusztus András, Görgényi Dávid (Csillag Dárius 59′), Földi Máté – Kákonyi Dániel, Zsolnai Richárd, Tóth Gergely, Varga Szabolcs (Borvető Áron 90′) – Murai Sándor (Mátyás Zsolt 79′). Vezetőedző: Zoran Spisljak

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Verpecz István (K) (C) – Ternován Patrik, Jagodics Bence, Patvaros Zsolt, Bora György, Kóródi Nándor – Bíró Ákos (Szalai András 77′), Domokos Bálint (Peszmeg Viktor 64′), Szabó Balázs, Óvári Zsolt (Fekete Ádám 88′) – Zádori Krisztián. Vezetőedző: Bekő Balázs

Percről percre…

1′ A mai találkozót a mieink kezdték!

1′ Domokos Bálint próbálkozott lövéssel a meccs elején, picivel ment mellé a tizenhatos bal sarkáról!

5′ Verpecz kimozdulása bizonyult hatásosnak, ugyanis Hegedűs előretett labdáját így nem tudták megjátszani a támadók!

9′ Újabb Hegedűs-beívelés, újabb Verpecz-védés!

15′ Egy-egy támadás mindkét csapattól, védőkről pattan a labda a kapus(ok) kezébe!

15′ Domokos Bálint sárgul be!

17′ Zsolnai lövését sikerül még időben blokkolnunk!

21′ Balról szállt középre a labda, Verpecz véd Murai fejesénél!

27′ Egy ideje mezőnyjáték, fölényt egyik csapat sem tud kiharcolni!

28′ Kákonyi bombaerős lövését sikerül blokkolnunk!

34′ Egyik csapat sem találja a másikon azt a bizonyos rést egyelőre!

35′ Óvári sárga lapos figyelmeztetésben részesül!

39′ Kóródi 30 méteres lövése vágódik ki a védőkről!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK 0-0

46′ A második félidőt a hazaiak kezdték meg

47′ Zsolnai lövésénél kell nyújtózkodva védenie Verpecznek!

54′ Verpecz ezúttal elvetődve véd!

57′ Földi Máté besárgul szabálytalansága után!

59′ Hazai csere: Csillag Dárius érkezik Görgényi Dávid helyére!

61′ Zsolnai fejelhetett középről, ismét Verpecz tud védeni!

63′ Verpecz véd ismét ujjheggyel!

64′ Cserélünk: Peszmeg Viktor áll be Domokos Bálint helyére!

71′ Bíró Ákos kap sárga lapot!

77′ Újabb csere nálunk: Bíró Ákost váltja Szalai András!

78′ Eladott labda után védekezünk jól!

79′ Cserél a Vác: Murai Sándort váltja Mátyás Zsolt!

84′ Bora György sárgul be belépője után!

87′ Óvári lő a lábak között, bravúrral véd Halasi!

88′ Utolsó cseréje Bekő Balázsnak: Óvári Zsolt megy le, Fekete Ádám érkezik a helyére!

90′ 2 perc a hosszabbítás!

90′ A hazaiak is végrehajtják harmadik cserelehetőségüket: Borvető Áron áll be Varga Szabolcs helyett!

90+2′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK 0-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.