HIVATALOS KÖZLEMÉNY

Néhány napja egy a klubunkat lejárató írás jelent meg, mely ráadásul valótlanságokat tartalmaz.

A Balmazújváros Sport Kft. az önkormányzat 100%-os tulajdonú cége. Az ott foglalkoztatottak végső soron az önkormányzat alkalmazottjai, ezért számukra önkormányzati bérlakás biztosítása Balmazújvároson történő munkavégzésük idejére ugyanúgy megtörténhet, mint bárki másnak, aki önkormányzati bérlakásban lakik. A cikkben vagy pontatlan tájékoztatás következtében, vagy szándékosan azt írták le, hogy szociális bérlakásban laknak.

Sajnálattal tapasztaljuk, hogy valakinek az az érdeke, hogy a klubot hamis információk közlésével lejárassa és ezzel erkölcsi és anyagi kárt okozzon.

A továbbiakban tisztelettel kérünk mindenkit, hogy ha a klubról szeretne információt közölni és azt a tisztességes és hiteles tájékoztatás szándékával kívánja tenni, akkor keresse meg a klub vezetését!

Tisztelettel:

A Sport Kft. dolgozói!

Az állításnak a cáfolatára bemutatjuk a város polgármestere által klubunknak írt levelét:

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?