A bajnokesélyes belerondított a kezdésbe

gyirmót fc győr-balmaz kamilla gyógyfürdő 4-0 (0-0)

Játékvezetők: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kulman Tamás)

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák Edvárd – Varga Péter, Silvási Péter, Lipták Zoltán, Széles Imre – Kontár Zoltán – Herjeczki Kristóf, Strestik Marek (71′ Lázár Patrik), Nagy Patrik, Heffler Norbert (85′ Présinger Ádám) – Szarka Ákos (80′ Horváth Roland). Vezetőedző: Szepessy László

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő – Kovács Nikolasz, Jagodics Bence, Bora György, Király Ákos – Ternován Patrik, Domokos Bálint, Pongrácz Viktor, Erdei Carlo (16′ Berki Isván) – Óvári Zsolt (60′ Kóródi Nándor), Zádori Krisztián (65′ Fekete Ádám). Vezetőedző: Toni Golem

Gólszerzők: 50′ Lipták Zoltán, 60′ (11-es),87′ Nagy Patrik, 80′ Szilvási Péter

Percről, percre..

9. perc, baloldali akció végén, Heffler adott középre, amelyből a hazai támadó lőtt kapura, ám a labda Bora fejéről pattant oldalra.

16. perc, Erdei Carlot kellett sérülés miatt lecserélni.

22. perc, Sárga lapos figyelmeztetés Kovács Nikolasz számára.

23. perc, a baloldali szögletzászlótól végezhetett el szabadrúgást a hazai együttes, amelyet Nagy Patrik tekert kapura, de Szécsi résen volt.

26. perc, Berki emelt zseniálisan a védők mögé, amelyre Óvári csapott le, ám a rossz átvételt a védők reagálták le hamarabb, így elpuskáztuk az első helyzetünket. A következő támadásból Berki próbálkozott távoli lövéssel, azonban kapu fölé szállt a labda.

28. perc, Szarka Ákosnak járt az első hazai sárga.

30. perc, Jagodics Bence állította meg a hazai támadást, járt a sárgalap.

33. perc, beindult a lapdömping, újabb sárga, ezúttal Kontár Zoltán bünhődött.

45. perc, az első félidő utolsó momentuma a Gyirmóté volt. Strestik lőtt be középre a baloldalról, ahol ismét Szécsinek kellett remekül érkeznie, maradt a 0-0.

FÉLIDŐ, 0-0!

49. perc, gólratörően kezdték a második félidőt a gyirmótiak. Szarka cselezett be balról a 16-oson belül, majd lőtt kapura, ám védőnkről az oldalhálóba pattant a labda. A szögletből már siekrült megszerezni a vezetést. Az érkező labdát sikerült kifejelni, ám a kiapattanót az üresen maradt Lipták, a kapu felső sarkába bombázta, 1-0.

54. perc, Berki játszott jobbra Ternován elé, aki jócskán fölé durrantott.

59. perc, Szarka ezúttal a jobboldalról cselezett befelé, majd az alapvonalnál buktattuk, amiért járt a büntető. A 11-est Nagy Patrik értékesítette, 2-0.

67. perc, röcid labdajáratást követően Pongrácz próbálkozott, de lövése kapu fölé szállt.

73. perc, sárga lapok számában is a Gyirmót vezet, ezúttal a gólszerző Nagy Patrik kapott figyelmeztetést.

76. perc, gyorsan elvégzett pontrúgást követően Király adott be balról középre, ahol Fekete csak centikkel maradt le. Nagy lehetőség volt a szépítésre.

77. perc, Heffler kapott jó labdát, majd lőtte telibe a kapufát.

80. perc, baloldalról érkezett a hazai szöglet, amelyet Szilvási fejelt a kapunkba, 3-0.

87. perc, Nagy Patrik állította be a végeredményt. Kb. 30 méterről lőtt szabadrúgása, a kapu felső sarkába zúdúlt, 4-0.