Az első félidőben kellett volna eldöntenünk…

BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1 (0-1)

Helyszín: Budapest – III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion
Vezette: Csonka Bence (Bede Tamás, Bertalan Dávid)

Tartalék játékvezető: Takács Tamás

BSS MONOR: Bozsó Antal (K) – Bori Gábor, Fülöp Noel (C), Lázár Zsolt (Karacs Dániel 46′), Szuhodovszki Soma – Palincsár Martin (Hamar Ádám 76′), Szabó Dominik, Ficsor Richárd (Hunya Krisztián 70′), Pintér Dominik – Tóth Barna, Asztalos Dávid. Vezetőedző: Horváth Dávid

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (K) – Kovács Nikolasz, Papucsek Barna, Bora György, Király Ákos – Erdei Carlo, Patvaros Zsolt, Kónya Márk (C) (Szabó Balázs 62′) – Kóródi Nándor, Berki István (Ternován Patrik 76′), Óvári Zsolt (Zádori Krisztián 59′). Vezetőedző: Toni Golem

Gólszerző: Kóródi Nándor (0-1) 11′, Asztalos Dávid (1-1) 58′, Hunya Krisztián (2-1) 90′

Percről percre…

1′ A mai összecsapást a mieink kezdték meg!

2′ Két monori akció is a jobb szélen, helyén a védőink!

5′ Mezőnyjáték folyik így a mérkőzés elején a mi fölényünkkel!

8′ Papucsekről pattant a labda Pintér elé, aki balról lőtt a tizenhatoson belülről, Szécsi zárta a rövid oldalt, s védett!

10′ Berki jobbról betekert szabadrúgása csavarodott élesen a hosszúra, véd Bozsó!

11′ GÓÓÓÓÓÓL! 0-1 Berki István labdája középen a védőkről pattant Kóródi elé, aki 12-ről lőtt, ám ezt védeni tudta a Monor kapusa, a kipattanóra azonban lecsapott, s abból már eredményes volt!

13′ Ezúttal Óvári hoz össze egy ziccert a hazai védők segítségével, ám Bozsó védeni tud!

14′ Szécsi mozdul ki jól a kapujából egy monori akciónál!

17′ Palincsár gyakorlatilag mellkason rúgja Erdeit, sárgát kap!

22′ Két veszélyes szöglet is a részünkről, a végén egy Óvári lövés, alig fölé!

24′ Bora védekezik jól egy veszélyesen belöbbölt labdánál!

29′ Ezúttal balról ívelt középre Erdei egy szabadrúgást, kicsivel mellé!

31′ Kónya Márk sárgul be!

34′ Kóródi lövése Berkiről vágódik le!

36′ Szuhodovszki Soma lőtt szabadrúgást jobbról 17 méterről, Szécsi szedi ki a labdát a léc alól!

38′ Papucsek lő fölé középről egy sarokrúgást követően!

41′ Kóródi lőhet tisztán 11-ről középről, picivel lő fölé!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-1

46′ A második félidőt a Monor kezdte!

46′ Cserélt a szünetben a hazai csapat: Lázár Zsoltot Karacs Dániel váltotta!

50′ Felívelgeti a labdát mindkét csapat így a második játékrész elején, eredménytelenül!

51′ Kovács lerántásáért kap sárga lapos figyelmeztetést Pintér Dominik!

52′ Óvári lő kicsivel fölé egy középtávolit!

54′ Óvári sárgul be reklamálás miatt!

57′ A védőinknek kell állni a sarat hátul. Szinte szó szerint is a szakadó esőben!

58′ GÓL 1-1 Szécsi a csúszós talajon védi Tóth lövését, a kipattanót azonban Asztalos egy méterről belövi!

59′ Cserélünk: Óvári Zsolt helyett Zádori Krisztián folytatja!

62′ Újabb csere nálunk: Kónya Márk hagyja el a pályát, s Szabó Balázs folytatja!

64′ Szabó Balázs sarkazása után Berki lőtt 20-ról, centikkel mellé!

65′ Ezúttal Berki tálalt szépen Zádori elé, aki elcsúszva is lőni tud, s picivel téveszt kaput!

67′ Zádori kap sárga lapot szabálytalansága után!

68′ Erdei szabadrúgása újra veszélyes, de jól védekezik a Monor!

69′ Szöglet után egy lövés Erdeitől, bravúrral véd a jobb alsónál Bozsó!

70′ Cserélnek a hazaiak: Ficsor Richárd helyett Hunya Krisztián áll be!

74′ Berki előtt adódott gólszerzési lehetőség, végül jól védekeztek a Pest megyeiek!

76′ Király emelte kapura a labdát 40-ről, picivel fölé!

76′ Ternován Patrik áll be Berki István helyett! A hazaiaknál pedig Palicsár Martin helyett Hamar Ádám folytatja!

79′ Erdei húzott befelé balról, majd lőtt, véd a jobb alsónál a monori hálóőr!

82′ Szécsinek kell óriásit védenie középen!

83′ Bal oldali beívelés után Zádori fejel középen, centikkel megy fölé!

84′ Három nagy helyzet a hazaiaknak egymás után: előbb Szécsi véd, majd Bora ment a gólvonal közelében, végül ismét Szécsi véd!

86′ Az ötösről fejelünk, véd Bozsó!

88′ Zádori fejel középen öt méterről, hatalmasat véd a Monor kapusa!

89′ Zádori újra fejel, picivel megy mellé!

90′ GÓL 2-1 Hunya előtt maradt a labda nagy kavarodás után, ő pedig átemelte Szécsi fölött háttal!

90′ 2 perc a ráadás!

90+2′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK 2-1

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.