Vasas FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 3-2 (0-2)

Helyszín: Budapest – Szusza Ferenc Stadion
Nézőszám: 780 fő
Vezette: Lovas László (Bornemissza Norbert, Garai Péter)

Tartalék játékvezető: Molnár Attila

VASAS FC: Bese Balázs (K) – Szivacski Donát, Tóth Bence, Kelemen Dávid, Hajdú Ádám – Borbély Bálint (Eichenvalder Róbert 46′), Kovács Milán – Király Botond (Rétyi Róbert 88′), Szatmári Lóránd (Bévárdi Zsombor 70′), Birtalan Botond – Balajti Ádám (C). Vezetőedző: Szanyó Károly

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (K) (C) – Kovács Nikolasz, Papucsek Barna, Bora György, Király Ákos – Domokos Bálint (Kónya Márk 62′), Erdei Carlo, Patvaros Zsolt – Kóródi Nándor, Berki István (Bíró Ákos 39′), Óvári Zsolt (Fekete Ádám 81′). Vezetőedző: Toni Golem

Gólszerzők: Domokos Bálint (0-1) 5′, Erdei Carlo (11-esből, 0-2) 11′, Balajti Ádám (1-2) 54′, Hajdú Ádám (2-2) 66′, Hajdú Ádám (3-2) 80′

Percről percre…

1′ A mai mérkőzést a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő kezdte!

4′ Mezőnyjátékkal indul az összecsapás, nem rohanja le egyik csapat sem a másikat!

5′ GÓÓÓÓÓÓL 0-1 Óriási bombagól 20 méterről. Lövésre szánta el magát Domokos Bálint a jobb összekötő helyéről, s milyen jól tette!

8′ Király lövésébe lépünk bele!

9′ Újabb angyalföldi helyzet, rése volt Szécsi a lövésnél!

11′ Kezezés miatt jutunk tizenegyeshez!

11′ GÓÓÓÓÓÓL 0-2 Erdei Carlo lőtte a jobb alsóhoz magabiztosan a büntetőt!

16′ Mezőnyfölényben játszunk az előny tudatában!

21′ Lecsorgó labdát lő el Domokos, mellé!

24′ Berki lövésébe az utolsó pillanatban Tóth lép bele!

26′ Berki megrúgásáért kap sárga lapos figyelmeztetést Szivacski!

28′ Király Ákos sárgul be nálunk szabálytalansága után!

30′ Szécsinek kell kivetődve védenie!

33′ Sok az eladott labda a Vasasnál, a kapujukig azonban nem tudunk eljutni ezekből!

37′ Apró szabálytalanságok tördelik most a játékot!

39′ Birtalan lő balról az oldalvonal közeléből kapura, mellé!

39′ Cserélünk: Berki Istvánt váltja Bíró Ákos!

42′ Bora hibáját Papucsek javítja hátul!

45′ Az első félidő végén 1 perc a hosszabbítás!

45+1′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-2

46′ A második félidőt a Vasas kezdte!

46′ A szünetben cseréltek a piros-kékek: Borbély Bálint helyett Eichenvalder Róbert futott ki!

48′ Középen védekezünk jól!

52′ Ismét a védelmünk állja jól a sarat!

54′ GÓL 1-2 Balajti Ádám lőtt bombagólt a bal felsőbe 12 méterről kissé balról!

59′ Király Botond lövése megy el a kapunk mellett picivel!

60′ Kóródi lő bő 20-ról, elvetődve véd Bese!

61′ Bíró lő a tizenhatosról balról, a lövése a lécen csattan!

62′ Jön a mai mérkőzésen a második cserénk: Domokos Bálint helyett Kónya Márk folytatja!

66′ GÓL 2-2 A tizenhatoson belüli kavarodásból a Vasas jött ki jobban, Hajdú Ádám szerzett gólt!

69′ Szécsi véd kétszer is!

70′ Szatmári Lóránd helyett Bévárdi Zsombor játszik innentől a fővárosiaknál!

72′ Papucsek kap sárga lapot!

73′ Óvári lépett volna ki két védő között, győzött a túlerő!

76′ Erdei ívelte a labdát középre jobbról, Bora fejelt, mellé!

77′ Először Balajti lövésénél blokkolunk, majd az újbóli próbálkozás pedig fölé megy a hazai csapatnál!

79′ A védelmünk van ismét a helyén!

80′ GÓL 3-2 Jobb oldali beadás után a hosszún a lábak között lő a kapu közepébe Hajdú Ádám!

81′ Utolsó cserénk a meccsen: Óvári Zsoltot váltja Fekete Ádám!

86′ Több ízben is jól védekezünk ezekben a pillanatokban!

88′ Harmadik Vasas-csere: Király Botond helyett Rétyi Róbert áll be!

90′ A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető!

90+1′ Szögletnél fut a labda alá Bese, ám védői ki tudják segíteni!

90+2′ Bese kap időhúzás miatt sárga lapot!

90+3′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 3-2

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.