wkw eto fc győr-balmaz kamilla gyógyfürdő 2-0 (1-0)

Vezette: Gaál Ákos (Kepe Arnold, Kulman Tamás)

WKW ETO FC GYŐR: Horváth Tamás (K) – Kalmár Olivér, Koszó Balázs, Vukasovic Marko (C), Kovács Krisztián – Bagi István, Vashkeba Vasyl, Madarász Márk (68′ Petró Balázs) – Nemanja Andric, Szimcso Viktor (61′ Szánthó Regő), Lovrencsics Balázs (88′ Múcska Viktor). Vezetőedző: Herczeg Miklós

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Verpecz István (K) – Kovács Nikolasz, Papucsek Barna (C), Bora György, Király Ákos – Erdei Carlo, Patvaros Zsolt, Pongrácz Viktor (69′ Szabó Balázs), Biró Ákos (46′ Ternován Patrik) – Óvári Zsolt (73′ Kóródi Nándor), Berki István. Vezetőedző: Toni Golem

Gólszerzők: 32′ Koszó Balázs, 84′ Nemanja Andric

Percről percre..

1′ A mérkőzést a hazaiak kezdték.

A mérkőzés első negyedórájában “ismerkedtek” a csapatok, de inkább a győriek térfelén zajlott a játék.

7′ A mérkőzés első sárgája Bora Györgyé.

15′ Vashkeba indult jó ütemben a védőink mellett, majd a büntetőterületen belül próbálkozott lövéssel, ám először Verpecz hárított, majd a kipattanót Papucsek mentette szögletre.

20′ A lapok számában már vezetünk, Erdeié az újabb sárga.

25′ BÜNTETŐ! Lesgyanús szituációt követően Bagi ugorhatott ki, akit Papucsek rántott le a 16-oson belül, járt a büntető. A 11-est Lovrencsics végezte el, Ő azonban a jobboldali kapufára bombázott, maradt a 0-0.

A lerántás miatt Papucsek részesült sárga lapos figyelmeztetésben.

29′ Lovrencsics is besárgult.

30′ Óvári kapott a baloldalon labdát, majd egyet tolt befelé és lőtt jó 25 méterről a kapu fölé.

32′ GÓL! Baloldali szögletet követően méláztunk el, amit ki is használtak a hazaiak. A pontrúgást követően Madarász fejelt középre az alapvonaltól, ahol Koszó lőtt kapásból a kapuba, 1-0.

34′ Kovács adott középre a jobbszélről, ahol Pongrácz egy átvételt követően lőtt kapura, ám Horváth szögletre tudta tolni a próbálkozást.

36′ Andric húzta meg a baloldalt, majd passzolt középre, ahol Vashkeba lövését Király mentette becsúszva, majd Bagi próbálkozását Verpecz ütötte ki, s végül Lovrencsics fejelt az üres kapu mellé 3 méterről.

38′ A Pongrácz buktatásáért megítélt szabadrúgást Erdei ívelte a kapu elé, amelyet Horváth lesett le.

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 1-0

47′ Rövid passzolgatást követően Erdei próbálkozott távolról, Horváth viszont szögletre mentett.

53′ Lovrencsics kapott remek indítást, majd Verpecz felett akart a kapuba emelni, ám az magasra sikerült.

55′ Andric kapott magas labdát, de remekül tolta maga elé, majd Lovrencsics elé tálalt, az Ő lövésébe azonban Pongrácz vetődött bele. A szögletet Bagi fejelte mellé.

58′ Erdei szabadrúgását Andric csúsztatta tovább, amiről Berki éppencsak, hogy lemaradt, így szöglet következett.

61′ Pongráczé a második félidő első sárgája.

65′ Kovács szerzett labdát, majd lendült előre, s a beadását szögletre fejelték. A pontrúgásból kétszer is mentenie kellett a hazaiaknak, de ezt jól abszolválták.

75′ Előbb Patvaros állította meg ellenfelét, majd Kóródi rántotta le Kovács K.-t, villantak a sárga kártyák.

76′ Kóródit indította Király, amelyet előbbi talán elhamarkodottan lőtt távolról, s lecsúszott lövése elkerülte a kaput.

79′ Petró mélységi passzát leste le Papucsek, nagy mentés volt.

80′ Vukasovic Szabó elleni taktikai faultja is ért egy lapot.

81′ Kovács beadását mentették szögletre, amelyet Erdei adott középre, de kifejelték a hazaiak, így jöhetett egy kontratámadás, de azt Király akadályozta meg.

84′ GÓL! Egy bedobást követően Lovrencsics lódult meg befelé, majd tálalt a lendületből érkező Andric felé, aki kapásból bombázott a kapunkba, 2-0.

90′ Koszó és Kóródi párharcából utóbbi jött ki vesztesen, ahol megsérült és már nem tudta folytatni a játékot.

90+3′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 2-0

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.