Egy “Nagy Öreg” távozik

Szécsi Gergő mától (2019.06.21.) már nem a mi labdarúgónk, nem a mi klubunkat erősíti.

A mai napon kapusunk, csapatkapitányunk aláírt a Ferencvárosi TC együtteséhez!

Az 1989-ben született hálóőr 2015. július 29-én érkezett a Balmaz Kamilla Gyógyfürdőhöz. Egyik legnagyobb sikerének a feljutást tekinti, vagyis amikor a 2016/2017-es NB II-es szezon végén 2. helyezést értünk el, s kiharcoltunk a szereplést az első osztályra. Egyik legmeghatározóbb pillanata az volt, amikor a ZTE ellen idegenben kivédett egy büntetőt, s ezzel be is védte magát a csapatba.

Köszönünk mindent “Szecska”, amit a csapatunkért, a városunkért tettél, s a klub vezetősége, szakmai stábja, minden munkatársa, s szurkolói nevében további sportsikereket kívánunk!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?